07.11.2014. 20:00
Otro spēli Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) posmā šobrīd Stavangerā aizvada Latvijas nacionālā hokeja komanda, kas spēkiem mērojas ar turnīra mājiniekiem norvēģiem. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 0:0.

Spēli tiešraidē iespējams skatīties LTV7 kanālā.

Latvijas izlases sastāvs spēlei ar Norvēģiju

Vārtsargi: Elvis Merzļikins, (Ervīns Muštukovs);

Aizsargi: Māris Jass, Guntis Galviņš, Jānis Andersons, Jēkabs Rēdlihs, Maksims Širokovs, Kristaps Bazevičs, Kristers Freibergs, Mārtiņš Gipters.

Uzbrucēji: Koba Jass, Armands Bērziņš, Lauris Bajaruns, Toms Andersons, Artūrs Mickevičs, Artūrs Ozoliņš, Aleksejs Širokovs, Edijs Brahmanis, Jānis Ozoliņš, Rodrigo Ābols, Rūdolfs Maslovskis, Miks Lipsbergs.

Sacensību pirmajā mačā Latvijas hokejisti ar 4:1 uzvarēja Dānijas izlasi, kamēr Norvēģija 3:2 apspēlēja Francijas valstsvienību.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 20:07 20:07

Aizvadītas sešas minūtes. Tajās neliela iniciatīva piederēja Norvēģijas valstsvienībai.

20:05

Pirmo skaitlisko mazākumu Latvijas hokejisti iztur! Spēle turpinās vienādos sastāvos.

1:44

Mārim Jasam divu minūšu noraidījums par spēles laika vilcināšanu. Latvija cīnās četratā pret pieciem.

20:02

Jau pirmajā minūtē divi bīstami metieni pa Merzļikina sargātajiem vārtiem. Mūsu komandas vārtsargs spēlē veiksmīgi, neļaujot mājiniekiem atklāt mača rezultātu.