02.05.2015. 21:15
Otro spēli pasaules čempionātā (PČ) šobrīd aizvada Latvijas nacionālā hokeja komanda, kas Prāgas O2 arēnā spēkiem mērojas turnīra mājinieci Čehiju. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir neizšķirts 0:0.

Spēli tiešraidē translē translē TV3 un «Viasat Sport Baltic» kanālā.

Dienas pirmajā mačā Austrijas komanda negaidīti ar 4:3 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Šveici, bet citā A grupas cīņā Vācija pamatlaika pēdējā minūtē 2:1 izrāva uzvaru pār Franciju.

Tuvākajās stundās O2 arēnā būs visblīvākā cilvēku koncentrācija Čehijā vidēji uz vienu kvadrātkilometru — Gatis Kreceris (@kreceris)

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:15 21:15