01.08.2014. 14:58
Gaidāmajā Pasaules kausa izcīņā basketbolā Argentīnas izlasei nepalīdzēs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Sanantonio «Spurs» aizsargs Manu Džinobili, informē ASV mediji

• «Spurs» līderis Džinobili savainojuma dēļ nespēlēs aptuveni mēnesi 2014. g. 30. janvāris

Pašlaik 37 gadus vecais Džinobili iedzīvojies kājas traumā, kā rezultātā izvēlējies neriskēt ar veselību un izlēmis nepalīdzēt Argentīnai septembrī gaidāmajā Pasaules kausa izcīņā.

Džinobili «Spurs» klubā aizvadījis visu savu NBA karjeru, kas sākās 2002.gadā.

Tikmēr Argentīnas izlase 2004.gadā Atēnu olimpiskajās spēlēs ar Džinobili ierindā izcīnīja zeltu, bet četrus gadus vēlāk Pekinā - bronzu.

Tāpat basketbolista kontā sudraba medaļa 2002.gada Pasaules kausa izcīņā.

«Spurs» vienība aizvadītajā sezonā NBA finālsērijā ar rezultātu 4-1 pārspēja iepriekšējo divu gadu čempioni Maiami «Heat». Līdz ar to Džinobili izcīnīja ceturto čempionu titulu kopā ar Sanantonio komandu.

Savukārt Pasaules kauss Spānijā risināsies no 30.augusta līdz 14.septembrim.

Argentīna sacensībās ielozēta B apakšgrupā kopā ar Horvātiju, Grieķiju, Filipīnām, Puertoriko un Senegālu.