29.09.2016. 09:11

Pametis Nacionālās hokeja līgas komandas Toronto "Maple Leafs" nometni, pirmo spēli Kvebekas Junioru hokeja sezonā aizvadīja 19 gadus vecais Mārtiņš Dzierkals, kurš palīdzēja "Huskies" viesos ar rezultātu 4:1 uzvarēt "Foreurs". "Huskies" zaudēja pirmo trešdaļu (0:1), taču abās nākamajās guva pa diviem vārtiem. Beidzamo ripu "Huskies" iemeta tukšos vārtos trīs sekundes līdz pamatlaika beigām, un šajos vārtos asistēja arī Dzierkals. Viņa rēķinā arī viens metiens pa vārtiem un pozitīvs lietderības koeficients +2.

Ontārio Hokeja līgā neveiksmi piedzīvoja Ošavas "Generals", kas izbraukumā ar rezultātu 1:4 atzina Pīterboro "Petes" pārākumu. 17 gadus vecais uzbrucējs Renārs Krastenbergs izdarīja trīs metienus pa vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Nacionālās hokeja līgas sezonai turpina gatavoties Pitsburgas "Penguins", kas otrajā pārbaudes spēlē pārspēja Čikāgas "Blackhawks" (2:0). Teodors Bļugers nepiedalījās arī šajā mačā, bet abas ripas pēdējā trešdaļā iemeta 37 gadus vecais Kriss Kunics.