27.11.2017. 00:21

Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā komanda otrajā periodā nokļuva iedzinējos ar 0:2, turklāt komandai par labu nenāca arī Dzierkala divi noraidījumi, kurus gan pretinieki „Stingrays” neprata izmantot. Mača 44. minūtē „Solar Bears” vienus vārtus atguva, bet palika iedzinējos līdz pat pamatlaika pēdējai minūtei.

Pēdējā minūtē, spēlējot ar tukšiem vārtiem, „Solar Bears” izdevās panākt neizšķirtu, par ko parūpējās tieši Dzierkals. Viņš guva vārtus 31 sekundi pirms pamatlaika beigām, liekot spēlei turpināties papildlaikā. Tajā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos ar 2:1 labāka bija „Solar Bears”. Dzierkals izpildīja un realizēja savas komandas pirmo pēcspēles bullīti.

Dzierkals šajā mačā kopumā izdarīja piecus metienus, un viņa sniegums tika atalgots ar mača otrās zvaigznes titulu. 20 gadus vecajam hokejistam šī bija septītā ECHL spēle, kurās viņš paspējis gūt četrus vārtus un izdarīt vienu piespēli.

Savukārt Ontario Hokeja līgā Renārs Krastenbergs palīdzēja Ošavas „Generals” sagraut „Steelheads” ar 6:0. Latvijas uzbrucējs izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, gūstot savu 15. punktu sezonas 24 spēlēs (8+7), un nopelnīja lietderības koeficienu plus divi.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801