23.01.2017. 00:57

Mārtiņa Dzierkala Ruānas-Norandas ''Huskies'' tikai spēles papildlaikā nodrošināja uzvaru pret ''Oceanic''. Dzierkals 12. minūtē komandai sniedza 1:0 pārsvaru, bet 62. minūtē guva arī uzvaras vārtus. Dzierkals kopumā arī divas reizes meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens. Mārtiņš 25 spēlēs šosezon iekrājis 14 vārtus un 15 rezultatīvas piespēles.

''Titan'' ar Rodrigo Ābolu sastāvā aizvadīja pārliecinošāku spēli un visu droši nokārtoja jau spēles pamatlaikā - 4:1 pret ''Dakkar'' hokejistiem. Rodrigo septiņas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 15 no 26 iemetieniem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens, kā arī mača pirmās zvaigznes titulu. 30 spēlēs Rodrigo guvis 11 vārtus un atdevis 20 rezultatīvas piespēles.

QMJHL turnīra tabulā ''Huskies'' ierindojas pirmajā vietā ar 46 spēlēs sakrātiem 64 punktiem. ''Titan'' tikpat aizvadītās spēlēs iekrājusi 52 punktus un atrodas septītajā vietā 18 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:QMJHL – Includes live game day coverage,...Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties