02.10.2016. 09:15

Kvebekas Jaunatnes hokeja līgas (QMJHL) turnīrā Mārtiņa Dzierkala ''Huskies'' ar 5:1 apspēlēja ''Olympiques'' hokejistus. Mārtiņš guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli un kopumā izdarīja trīs metienus pa vārtiem.

Kristiāna Rubīna ''Tigers'' šonakt WHL turnīrā ar 3:1 apspēlēja ''Broncos'' hokejistus. 1997. gadā dzimušais Latvijas aizsargs aizvada savu pirmo sezonu šajā turnīrā un šonakt ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet pabeidza spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu plus viens.

Cita debitanta Rūdolfa Balcera Kemlūpas ''Blazers'' ar 5:2 sagrāva Viktorijas ''Royals''. Balcers šajā spēlē nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens. Rodrigo Ābola Portlendas ''Winterhawks'' šonakt ar 6:1 sagrāva Sietlas ''Thunderbirds'', bet latviešu uzbrucējs nebija komandas pieteikumā.

USHL turnīrā ''Musketeers'' sastāvā komandas 5:2 panākumā pret ''Force'' vārtos stājies 1996. gadā dzimušais Matīss Kivlenieks, kurš nospēlēja visu maču un atvairīja 23 no 25 pretinieku izdarītajiem metieniem. 18 gadus vecā vārtsarga Mareka Egila Mitena ''Storm'' ar 2:3 zaudēja Linkolnas ''Stars'', bet latvietis nebija komandas pieteikumā.

Čikāgas ''Steel'' šonakt ar 6:3 apspēlējusi ''Fighting Saint'' hokejistus, taču latviešu uzbrucējs Eduards Tralmaks nebija komandas pieteikumā. ''Lancers'' ar 3:8 piedzīvojusi sagrāvi ''Des Moines Buccaneers''. Erlends Kļaviņš nopelnīja četras soda minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu mīnus divi.

Izmantotie resursi:WHL Network

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230