25.09.2015. 10:01
Lieliski Kvebekas Junioru hokeja līgā debitējis Mārtiņš Dzierkals, palīdzot savai Ruānas-Norandas "Huskies" izcīnīt uzvaru ar 6:5 pagarinājumā. Dzierkalam 1+1 un mača otrās zvaigznes gods.

Kvebekas Junioru hokeja līgā (QMJHL) šonakt veiksmīgi debitējis viens no talantīgākajiem Latvijas jaunajiem hokejistiem Mārtiņš Dzierkals, kurš palīdzējis savai Ruānas-Norandas "Huskies" komandai ar 6:5 pagarinājumā uzveikt Kvebekas "Remparts" vienību.

Dzierkals šajā mačā guva savas komandas otros vārtus, kad pirmā periodā pusē, palielināja "Huskies" pārsvaru - 2:0. Tāpat Dzierkals rezultatīvi asistēja "Huskies" trešajos vārtos, kas arī tika gūti vēl pirmajā periodā. Kopumā, Dzierkals izdarīja vienu metienu, kas arī bijis precīzs, nopelnījis divas soda minūtes, pielietojis vienu spēka paņēmienu, kā arī iekrājis pozitīvu lietderību +1. Ar šo sniegumu, latviešu hokejists novērtets ar atzinību, proti, mača otrās zvaigznes titulu.

Nākamā spēle "Huskies", ar Dzierkala līdzdalību, gaidāma jau naktī uz rītdienu, kad viņi tiksies ar Viktoriaviles "Tigers" vienību.