09.10.2016. 21:31

Čehijas ekstralīgā ar vārtu guvumu izcēlās Andris Džeriņš, palīdzot “Mountfield” ar 3:2 pēcspēles metienos pieveikt “Ocelari Trinec”. Andrim arī rezultatīva piespēle, divi metieni, viens spēka paņēmiens, 12 uzvarēti iemetieni no 27, kā arī pozitīvs koeficients (+2).

Citā spēlē ceturto rezultatīvo piespēli sezonā atdeva Roberts Bukarts, taču “Zlin” viesos ar 3:6 atzina “Chomutov” pārākumu. Robertam arī divas soda minūtes, trīs metieni, viens bloķēts metiens un viens spēka paņēmiens, kā arī negatīvs koeficients (-1).

Francijas čempionātā ar vārtu guvumu izcēlās Armands Bērziņš, palīdzot “Amiens” vienībai viesos ar 5:2 sakaut “Grenoble”. Bērziņam trīs aizvadītajās spēlēs izdevies gūt divus vārtus un atdot vienu rezultatīvu piespēli. Citā spēlē Miks Lipsbergs atdeva rezultatīvu piespēli vienīgo “Lyon” vārtu guvumā – 1:2 zaudēts “Angers”. Mikam pozitīvs koeficients (+1), savukārt Artūram Mickēvičam trīs metieni un neitrāls koeficients.

“Chamonix-Morzine” ar 1:3 izbraukumā piekāpās “Dijon” - Edgars Homjakovs veica divus metienus un sakrāja negatīvu koeficientu (-1), bet Aleksandram Galkinam divi metieni pa vārtiem. Rolands Vīgners palīdzēja “Strasbourg” ar 3:0 viesos uzveikt “Epinal”, bet latviešu uzbrucējam viens metiens un pozitīvs koeficients (+1).

Āzijas līgā vārtus guva Sergejs Pečura, tomēr viņa pārstāvētā “Sakhalin” izbraukumā Niko pilsētā Japānā ar rezultātu 3:4 papildlaikā atzina vietējās “IceBucks” pārākumu. Pečura guva pirmos savas komandas vārtus spēles pirmajā trešdaļā. Tie bija Pečuras astotie vārti šajā sezonā.

Krievijas augstākajā līgā (VHL) rezultatīva piespēle Artūram Ozoliņam, kurš asistēja pirmo vārtu guvumā, un viņa pārstāvētā “Yermak” ar 2:1 savā laukumā pieveica THC vienību. Ozoliņam arī divas soda minūtes mača izskaņā. Zigurda Podziņa pārstāvētā “Sokol” mājās ar 4:2 apspēlēja “Khimik”.

Vācijas bundeslīgā uzvara Krēfeldes “Pinguine”, kas ar savu kapteini Herbertu Vasiļjevu sastāvā viesos uzveica Berlīnes “Eisbaren” – 3:1. Vasiļjevs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Citā spēlē “Panther” bez Arvīda Reķa ar 4:5 piekapās “Ingolstadt”.

Slovākijas ekstralīgas mačā Jānis Andersons atdeva rezultatīvu piespēli “Zvolen” uzvarā pār Dukla“ – 4:2. Renārs Demiters palika bez ierakstiem protokolā. “Martin” viesos ar 5:3 pārspēja “Poprad”, bet Artūrs Salija protokolā neatzīmējās.

Austrijas līgā “99ers” ar 4:3 pagarinājumā pieveica “Klagenfurter”, bet uzvarētāju sastāvā Zintis Nauris Zuševics vienu reizi meta pa vārtiem.

Lielbritānijā “Capitals” ar 0:5 atzina “Clan” pārākumu. Zaudētāju sastāvā spēlēja arī Rihards Grigors. Citā spēlē Ervīns Muštukovs atvairīja 27 no 28 metieniem, palīdzot “Steelers” ar 5:1 sagraut “Giants”.

Šveices līgā “Lugano” ar Elvi Merzļikinu pieveica “Biel” – 3:1. Latvijas izlases vārtsargs atvairīja 31 no 32 metieniem jeb 96,88% pretinieku veikto metienu. Polijas līgā Māra Jučera pārstāvētā “Podhale Nowy Targ” ar 7:1 sagrāva “Nesta Torun”, bet statistika pagaidām nav pieejama.