25.11.2017. 11:55

Čehijas līgas spēlē Hrādeckrāloves "Mountfield" savā laukumā pārspēja pastarīti Jihlavas "Dukla" (5:2). Mājinieku uzbrucējs Andris Džeriņš otrajā periodā guva vārtus skaitliskajā vairākumā un panāca 2:1. Mūsu vārtu guvējs šajā mačā spēlēja 16:55 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, izpildīja rezultatīvu piespēli un nopelnīja neitrālu +/- koeficientu. Laukuma saimnieku aizsargs Oskars Cibuļskis laukumā pavadīja 18:36 minūtes (otrais lielākais laiks komandā), izpildīja trīs metienus un nopelnīja neitrālu +/- koeficientu.

25 spēlēs "Mountfield" sakrājis 49 punktus un turnīra tabulā ieņem otro vietu. Šajā sezonā Hrādeckrāloves komandas trešais rezultatīvākais aizsargs Cibuļskis savācis 7 (3+4) punktus 25 mačos. Vienības devītais rezultatīvākais spēlētājs Džeriņš sapelnījis 9 (2+7) punktus 16 cīņās.

Slovākijas līgas mačā "Nové Zámky" izbraukumā atzina "Poprad" pārākumu (5:7), piedzīvojot piekto zaudējumu pēc kārtas. Viesu aizsargs Māris Jass izcēlās ar rezultatīvu piespēli, laukumā devās arī uzbrucējs Koba Jass.

24 spēlēs "Nové Zámky" ir 26 punkti, kas turnīra tabulā dod devīto vietu. Šajā sezonā Māris savācis 5 (3+2) punktus 16 mačos, bet Koba sapelnījis 2 (1+1) rezultativitātes punktus 12 cīņās.

Izmantotie resursi:huste.joj.skhokej.cz

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa