05.07.2015. 17:25
Pēc 18 pavadītām sezonām Anglijas Premjerlīgas kluba ''Liverpool'' 35 gadus vecais kādreizējais Anglijas izlases līderis Stīvens Džerārds nolēmis karjeras nogali aizvadīt ASV, Losandželosas ''Galaxy'' komandā ''MLS'' čempionātā. Futbolists fanu priekšā izteicies, ka ar nepacietību gaidu pirmo spēli ''Galaxy'' kreklā.

Stīvens visu savu futbolista karjeru bija uzticīgs vienam klubam - ''Liverpool''. Liverpūles komandas jaunatnes akadēmijai futbolists pievienojās tālajā 1987. gadā septiņu gadu vecumā. Pēc 11 gadiem smagu treniņu 1998. gadā Džerārds pirmo reizi 18 gadu vecumā izgāja ''Liverpool'' galvenās komandas sastāvā.

Kopš tā brīža Džerārds allaž bija uzticīgs ''Liverpool'', kur pavadīja 18 sezonas. Stīvens kluba sastāva paspēja aizvadīt 504 spēles, kuru laikā gūti 120 vārti. Ar komandu trīs reizes izcīnīts Premjerlīgas tituls, trīs reizes līgas kauss, divas reizes ''FA Kauss'', bet 2005. gadā vienīgo reizi fantastiskā veidā uzvarēts UEFA Čempionu līgā.

Karjeras nogali, kā liela daļa kādreizējo zvaigžņu, Džerārds nolēmis pavadīt ASV, ''MLS'' čempionātā. Stīvens nākamajā sezonā pārstāvēs Losandželosas ''Galaxy'', kā skatītāju priekšā jau piedzīvojis savu prezentāciju, kurā, protams, izteicies ļoti glaimojoši par savu nākamo klubu.

''Esmu pavadījis Liverpūlē visu savu dzīvi. Bet šī ir laba vieta, kur pārnākt un baudīt futbolu un cerams, ka izdosies pievienot kādu trofeju. Nevaru sagaidīt to brīdi, kad paņemšu savus futbola apavus un varēšu spēlēt jūsu priekšā,'' tā prezentācijas laikā izteicās pieredzējušais pussargs.

Izmantotie resursi:Steven Gerrard targeting silverware after...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties