31.05.2015. 10:26
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Ņūorleānas "Pelicans" panācis vienošanos uz četriem gadiem ar pašreizējo Goldensteitas "Warriors" trenera asistentu Alvinu Džentriju.

"Pelicans" vadība izlēmusi, ka 60 gadus vecais Alvins Džentrijs ir labākais kandidāts, lai vadītu komandu ar Entoniju Deivisu priekšgalā. Džentrijs pabeigs asistenta darbu Goldensteitas "Warriors", taču pēc NBA fināla beigām sāks savu darbu pie Ņūorleānas komandas stūres.

Džentrijs kļūs par atlaistā Montija Viljamsa pēcteci "Pelicans" galvenā trenera amatā. "Mēs esam sajūsmā par Džentrija piesaisti, viņš sevi ir pierādījis kā uzvarētāju un nevaram sagaidīt, kad viņš sāks vadīt mūsu komandu," izteicās komandas īpašnieks Toms Bensons.

"Es esmu pateicīgs par sev doto iespēju un ar nepacietību gaidu darba sākumu "Pelicans" organizācijā, taču mani pienākumi sāksies uzreiz pēc sezonas, pašlaik esmu fokusējies tikai uz NBA finālu, " atzina pats Alvins Džentrijs.

Džentrijam šī būs piektā reize NBA komandas galvenā trenera amatā. Pieredzējušais speciālists vadījis Maiami "Heat", Detroitas "Pistons", Losandželosas "Clippers" un Fīniksas "Suns", kas arī bija pēdējā pieredze galvenā trenera amatā. Fīniksā pavadītajā laikā aizveda komandu līdz 2010. gada rietumu konferences finālam, kurā piekāpās tā gada čempioniem Losandželosas "Lakers".

Izmantotie resursi:Pelicans hire Warriors assistant Alvin Gentry...Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties