23.12.2013. 23:20
Amerikāņu smagā svara bokseris Braients Dženingss (17-0, 9KO) paudis prieku par iespēju savas prasmes demonstrēt plašai publikai – 25.janvāra cīņu pret Artūru Špiļku (16-0, 12KO) demonstrēs kanāls HBO.

"Ilgi gaidīju iespēju pieteikt sevi tādā līmenī. Diemžēl manā ceļā pretī mērķiem bija dažas lietas ārpus ringa, kas mani bremzēja," atzina Dženingss. "Tieši šī iemesla dēļ 2013.gadā boksējos tikai vienu reizi."

"Viss ir kārtībā, tas, ka esmu cīnījies tikai vienreiz pirms cīņas ar Špiļku mani neuztrauc, jo šajā laikā bezdarbībā neesmu sēdējis, bet gan uzturējis sevi formā. Kas attiecas uz manu cīņa plānu, tad jūs mani ziniet – es neizeju ringā ar plānu uzvarēt pretinieku priekšlaicīgi. Izeju ar mērķi vienkārši uzvarēt, bet uzvara ar nokautu ir bonuss. Špiļka? Par viņu nedomāju. Viņš ir parasts pretinieks," sacīja Dženingss.

Dženingss savu pēdējo cīņu aizvadīja šī gada jūnijā, kad ar tehnisko nokautu sestajā raundā pieveica Andreju Fedosovu (24-3, 19KO), savukārt Špiļka augustā ar tehnisko nokautu piektajā raundā sakāva Maiku Molo (20-5-1, 12KO), tiesa, trešajā raundā polis pats pabija nokdaunā.

Izmantotie resursi:FIGHTHYPE.COM - BOXING AND MMA INTERVIEWS AND...Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties