26.11.2013. 14:24
Amerikāņu smagsvara Braienta Dženingsa (17-0, 9KO) un bijušā titulu pretendenta poļa Mariuša Vaha (27-1, 15KO) pārstāvji vienojušies par abu bokseru cīņu nākamā gada sākumā.

Bokseru cīņa notiks 2014.gada 18.janvārī Kanādas pilsētā Monreālā, kas turpat cīnīsies arī bijušais IBF čempions svarā līdz 76.2 kilogramiem Luičans Bute (31-1, 24KO) un bijušais IBO un WBC čempions svarā līdz 79.4 kilogramiem Žans Paskāls (28-2-1, 17KO).

Starp Vaha un Dženingsa pārstāvjiem vienošanās jau ir panākta, tagad pusēm tikai jāparaksta līgums, kas tuvākajā laikā arī tiks izdarīts.

"Cik man zināms, viss, kas nepieciešams - uzlikt parakstus uz līgumiem. Puses ir vienojušās par cīņas datumu, vietu un visām finansiālajām niansēm. Visticamāk, līdz nedēļas beigām viss būs nokārtots," sacīja Vaha promouters.

Informāciju, ka cīņa patiešām notiks apstiprinājis arī Braients Dženingss, kurš norādīja, ka, lai arī līgums vēl nav parakstīts, puses par visu jau ir vienojušās.

Par Dženingsa karjeras pagaidām nozīmīgāko panākumu var nosaukt uzvaru pērn martā, kad ar tehnisko nokautu tika pieveikts bijušais WBO pasaules čempions Sergejs Ļahovičs (25-6, 16KO), lai gan bukmeikeru prognozēs Dženingss nebija favorīta statusā. Savukārt Vahs pērn novembrī cīnījās pret IBO, IBF, WBO un WBA pasaules čempionu Vladimiru Kļičko un pārliecinoši zaudēja pēc punktiem, piedzīvojot pirmo neveiksmi karjerā. Tiesa, pēc tam Vahs tika pieķerts dopinga lietošanā un diskvalificēts uz gadu. Diskvalifikācija beidzās 9.novembrī.

Izmantotie resursi:Boxing News & Results updated 24/7 - FightnewsBeach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties