06.07.2015. 12:24
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) brīvais aģents Redžijs Džeksons aizvadītajā naktī vienojās ar Detroitas "Pistons" par maksimālo līgumu, bet Klīvlendas "Cavaliers" apsver iespēju papildināties caur maiņu.

Redžijs Džeksons bija ierobežotais brīvais aģents, un "Pistons" bija gatava pielīdzināt jebkuru citas komandas piedāvājumu, tomēr tas nebija nepieciešams, jo abas puses savā starpā vienojās par jaunu darījumu - piecu sezonu līgums, kura vērtība ir 80 miljoni ASV dolāru.

Visticamākais, ka, paliekot Džeksonam, "Pistons" komandu vairāk nepārstāvēs cits saspēles vadītājs - Brendons Dženingss. Basketbolista pašreizējais līgums beigsies nākamajā vasarā. Šovasar "Pistons" pazaudēja Gregu Monro, kurš pārcēlās uz Milvoki "Bucks", bet ieguva Ersanu Iljasovu, Redžiju Buloku, Deniju Grendžeru, Markusu Morisu un Āronu Beinsu.

Klīvlendas "Cavaliers" vēlas uzlabot spēli perimetrā, tāpēc izskata iespēju iegūt Džo Džonsonu no Bruklinas "Nets". Džonsona lielais līgums (120 miljoni uz sešām sezonām) beigsies nākamajā vasarā, un "Cavs" varētu izmantot Brendona Heijvuda lielo līgumu (negarantēti 10,5 miljoni), lai iegūtu Džonsonu, kurš nākamajā sezonā nopelnīs 24,8 miljonus. Tāpat maiņas piedāvājumā varētu tikt iekļauts Andersons Varežau, kurš visas līdzšinējās 11 sezonas pavadījis "Cavaliers".

Bijušais Sanantonio "Spurs" rezerves saspēles vadītājs Korijs Džozefs nākamās četras sezonas pavadīs Toronto "Raptors" un nopelnīs 30 miljonus ASV dolāru. Jūlija sākumā Džozefs bija ierobežotais brīvais aģents, bet vakar "Spurs", lai būtu vairāk brīvo līdzekļu Lemarkusa Oldridža piesaistei, atsauca kvalifikācijas piedāvājumu, un Džozefs kļuva par neierobežoti brīvo aģentu.

Aktīva brīvo aģentu tirgū turpina būt Losandželosas "Lakers", kas mutiski vienojusies ar Brendonu Basu. Līguma summa un termiņš nav zināms, jo "Lakers" vispirms ir jāatbrīvo vieta sastāvā, lai varētu vienoties ar Basu. Kā viens no spēlētājiem, kurš varētu tikt aizmainīts, tiek minēts Niks Jangs.

Pirmais izraēlietis NBA Omri Kaspi turpinās pārstāvēt Sakramento "Kings". Turpmāko divu sezonu laikā, ko Kaspi pavadīs Sakramento, basketbolists nopelnīs sešus miljonus dolāru. Jau iepriekš ziņojām, ka turpmāk "Kings" pārstāvēs arī Reižons Rondo, Marko Belineli un Kosta Kufuss.

Izmantotie resursi:NBA - National Basketball Association Teams,...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties