09.06.2015. 15:02
Bostonas koledžas hokejists Džeks Eihels, kuram šī gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā prognozē kopējo otro numu, ar lielisku sniegumu noslēdza savu dalību pirmsdrafta nometnē, kur ierindojās starp 10 labākajiem hokejistiem septiņos testos.

NHL pirmsdrafta nometne, līdzīgi kā tas ir Nacionālajā futbola līgā, ir pasākums, kura laikā visi labākie draftam pieejamie hokejisti tiek testēti dažādos fiziskās sagatavotības pārbaudījumos. Pārbaudēs ir iekļauti kā dažādi izturības un spēka testi, tā arī speciālās fiziskās sagatavotības iemaņu pārbaudes.

Eihels bija labākais tā sauktajā VO2 Max testā, kur viņš uzrādīja laiku 12 minūtes un 15 sekundes. Jakovs Trenins bija otrs hokejists, kuram izdevās sasniegt šādu rezultātu, bet pārējiem tik labi vis negāja. Kopumā, bez jau diviem pieminētajiem, tikai četriem hokejistiem izdevās sasniegt 12 minūšu robežu.Tāpat Bostonas koledžas uzbrucējs bija otrais labākais atspoles skrējienos (5m-10m-5m), sākot kustību no labās puses un ceturtais – no kreisās, attiecīgi, uzrādot laikus – 4.24 un 4.48 sekundes.

Tāpat Eihels bija labākais tāllēkšanā no vietas un vertikālajā lēcienā, kurā sasniedza, attiecīgi, 292 cm tāllēkšanā un 66.5 cm vertikālajā lēcienā. Viņa 16 atkārtojumi stieņa spiešanā guļus bija ceturtais labākais rādītājs, bet labās rokas satvēriena testā viņš pieveica 80 kg, kas bija labākais rezultāts.

Viņa oponents draftā, Konors Makdeivids, kuram paredz pirmo vietu TOP-10 rezultātus uzstādīja divos vingrinājumos – atspoles skrējienā un tvēriena testā kreisajai rokai (75 kg).

Taisnības labad jāpiebilst, ka Eihels nebija vienīgais, kurš bija TOP-10 septiņās disciplīnās, jo vēl to pašu spēja atkārtot Brendans Guls no Prinsalbertas "Raiders" komandas, kuram draftā paredz otrās kārtas izvēli.

Pievēršoties labākajiem rādītājiem šī gada testos, tad labākais vertikālais lēciens bija 73 cm, ko uzstādīja Ostins Vagners, lēkšanā no vietas ar 302 cm rezultātu uzvarēja vārtsargs Makenzijs Blekvūds.Visvairāk pievilkšanās atkārtojumu izpildīja Deniss Jans, kurš prata pievilkties 14 reizes, bet 68 kg smago svaru stieni uz reižu skaitu visvairāk pacēla Džese Gabriels, kuram tas izdevās 20 reizes.53. NHL drafts šogad norisināsies Floridā, Sanraizas pilsētā, t.i., Floridas "Panthers" mājvietā, no 26. līdz 27. jūnijam.

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueAglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties