19.03.2014. 09:19
Nacionālajās basketbola asociācijā šonakt notikušajās piecās spēlēs aizvadīti trīs pagarinājumi, kuros visos uzvaru svinēja mājinieku komandas, savukārt Maiami „Heat” bija nepieciešami 43 Lebrona Džeimsa punkti, lai izbraukumā ar 100:96 pieveiktu Klīvlendas „Cavaliers”.

No „Cavaliers” sastāva traumas dēļ bija izkritis tās līderis Kairijs Ērvings, un, ņemot vērā, ka komanda pati par sevi nav tā spēcīgākā, Maiami „Heat” uzvara šodienas spēlē bija diezgan paredzams notikums, pat spēlējot bez Dveina Veida.

Taču „Heat” bija nepieciešama lieliska Lebrona Džeimsa spēle un 12 precīzi tālmetieni, un „Cavaliers” 11 sekundes pirms mača beigām tik un tā atradās vien divu punktu iedzinējos (96:98). Džeimsa precīzie soda metieni gan palīdzēja uzvaru noturēt, taču par sezonas spilgtāko spēli Maiami to nosaukt nevar.

Džeimss trāpīja sešus no izmestajiem astoņiem tālmetieniem, kā arī bija precīzs (8/11) divpunktu metienos. Viņa rēķinā arī trīs bloki, tiesa, laukumā nācās pavadīt teju visu spēli, proti, 42 minūtes. 21 punktu uzvarā pievienoja Kriss Bošs, savukārt „Cavaliers” sastāvā 22 punkti Ērvingu aizvietojošajam Džaretam Džekam.

Grūti pret līgas pastarīti Milvoki „Bucks” klājās arī Portlendas „Trail Blazers”, kura uzavrēja vien papildlaikā (120:115). Ar 48 minūtēm uzvarētāja noskaidrošanai nepietika arī Sakramento un Atlantā, kur mājiniekiem pagarinājumā uzveica attiecīgi „Wizards” un „Raptors”. Ar triple-double izcēlās „Kings” aizsargs Aizeja Tomass, kurš guva 24 punktus, savāca 11 atlēkušās bumbas un 10 reizes rezultatīvi piespēlēja.