08.06.2012. 09:16
Pateicoties Lebrona Džeimsa teicamajam sniegumam, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālsērijas sestajā spēlē Maiami "Heat" komanda izbraukumā ar rezultātu 98:79 (26:16, 29:26, 19:19, 24:18) pārspēja Bostonas "Celtics" vienību.

Pēc šīs spēles rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuva neizšķirts 3-3, un otrs NBA finālists tiks noskaidrots sērijas septītajā spēlē, kas notiks Maiami.

"Heat" komandas uzvaru kaldināja Džeimsa 45 gūtie punkti un 15 izcīnītās bumbas zem groziem. Tāpat viņa kontā arī piecas rezultatīvas piespēles. Viņš ir otrais spēlētājs NBA vēsturē, kurš NBA izslēgšanas spēlēs sasniedzis 45-15-5 statistiku. Bez viņa tas izdevies vien leģendārajam Viltam Čemberlainam. Džeimsam ar 17 punktiem šajā mačā palīdzēja Dveins Veids.

Tikmēr "Celtics" komandā 21 punktu guva Režons Rondo, kurš izdarīja arī desmit rezultatīvas piespēles, bet pa 12 punktiem sameta Brendons Bess un Kevins Gārnets.

Jau no spēles pirmajām minūtēm "Heat" komanda šajā mačā turējās vadībā, bet trešajā ceturtdaļā Bostonas komandas basketbolisti veica sešu punktu izrāvienu, rezultāta starpību samazinot līdz desmit punktiem. Tomēr Maiami vienība pretiniekiem izrāvienu turpināt neļāva un līdz spēles beigām turpināja audzēt savu pārsvaru.

Atgādinām, ka par pirmo NBA finālistu trešdien kļuva Oklahomsitijas "Thunder" vienība, kas sērijā ar 4-2 pārspēja Sanantonio "Spurs" vienību.