12.09.2015. 12:30
Piektdien, 11. septembrī, ar pirmajām divām spēlēm tika dots starts Liepājas Olimpiskā centra organizētajā “LOC CUP 2015” turnīrā basketbolā vīriešiem. Pie pirmajiem panākumiem tika Nikolaja Mazura vadītā “Maskavas Dynamo” komanda un Uvja Helmaņa pašmāju “Liepāja/Triobet” basketbolisti.

“LOC CUP 2015” turnīrs iesākās ar spēli starp Latvijas vienību „Jūrmala/Fēnikss” un Krievijas komandu „Maskavas Dynamo”, kuru vada Latvijā labi zināmais treneris Nikolajs Mazurs. Spēles sākumu labāk iesāka jūrmalnieki, kuri pirmās 20 minūtes turējās vadībā, taču otrajā puslaikā spēka pamazām sāka pietrūkt un “Dynamo” basketbolisti pārņēma vadību, kuru nosargāja līdz pat beigu fināla svilpei – 73:68 par labu Krievijas komandai.Uzvarētājiem ar 16 gūtajiem punktiem rezultatīvākais bija Denis Zakharovs, bet “Jūrmala/Fēnikss” rindās 22 punktus guva amerikāņu latvietis Endrū Smits.Otrajā spēlē savā starpā tikās Kazakhstānas komanda „Caspiy” un pašmāju “Liepāja/Triobet” basketbolisti. Šī spēle jau no pirmajām tās minūtēm aizritēja ar izteiktu vienas komandas pārsvaru. Liepājnieki jau pēc nospēlētām piecām minūtēm atradās vadībā ar (19:2), taču spēlei noslēdzoties komandas šķīra jau 32 punkti – 91:59 par labu “Liepāja/Triobet” komandai.Liepājas komandas rindās labākie ar 14 un 13 gūtajiem punktiem bija, attiecīgi, Kris Ričards un Arnolds Helmanis. Savukārt „Caspiy” rindās labākais ar 24 punktiem bija Dyami Starks.Sestdien pulksten 16:00 un 18:30 tiks aizvadītas otrās kārtas spēles. Pulksten 16:00 BC “Caspiy” mērosies spēkiem ar Latvijas vienību “Jūrmala/Fēnikss”, bet pulksten 18:30 gaidāms interesants mačs starp pirmās dienas uzvarētājiem – “Maskavas Dynamo” un “Liepāja/Triobet”.“LOC CUP 2015” spēļu rezultāti (11.septembris):"Jūrmala/Fēnikss” – “Maskavas Dynamo" 68:73 (16:12, 17:18, 18:26, 17:17)“Liepāja/Triobet” - BC "Caspiy" 91:59 (28:15, 20:19, 24:12, 19:13)

Spēļu kalendārs (12.septembris):16:00 BC "Caspiy" (Aktau, Kazahstāna) - "Jūrmala/Fēnikss”18:30 “Maskavas Dynamo” (Krievija) - “Liepāja/Triobet”

Spēļu kalendārs (13.septembris)11:00 BC "Caspiy" (Aktau, Kazahstāna) – “Maskavas Dynamo" (Krievija)13:15 “Liepāja/Triobet” - "Jūrmala/Fēnikss”15:30 Apbalvošanas ceremonija!

Norises vieta: Arēna, sporta zāle Nr. 1. Ieeja skatītājiem: bezmaksas!Spēļu gaitai teksta tiešraidē varat sekot Latvijas Basketbola savienība