09.02.2014. 22:54
Nacionālās basketbola asociācijas vakara agrajā spēlē uzvaru izcīnījusi Oklahomas „Thunder”, kura ar 112:100 pārspēja 'Ņujorkas „Knicks”. Divu līgas rezultatīvāko spēlētāju duelis gan izvērtās samērā vienpusīgs, jo Kevins Durents sameta 41 punktu un teju pilnībā nosedza Karmelo Entoniju.

„Thunder” un „Knicks” cīņā bija īpaši interesenta uzbrucēju pozīcijā, jo tajās darbojas Kevins Durents un Karmelo Entonijs, divi NBA rezultatīvākie sezonas spēlētāji. Tiesa, Durents savu komandu aizvedis līdz līderpozīcijām Rietumu konferencē, kamēr Entonijs un „Knicks” mokās Austrumos, un šovakar jauns stāsts netika uzsākts.

Durents burtiski dominēja laukumā, liekot Entonijam aizmest garām 14 no 19 metieniem no spēles, kamēr Entonijs aizsardzībā darbojās ar grūtībām un tika pie piecām piezīmēm, taču tā nopietni patraucēt Durentam viņš nespēja. „Thunder” uzbrucējs guva 41 punktu (1p. 13/18, 2p. 8/15, 3p. 4/7), savāca 10 atlēkušās bumbas, un viņam pietrūka tikai vienas rezultatīvas piespēles līdz triple-double.

Mačā kopumā „Thunder” pēc pirmā puslaika bija izvirzījusies vadībā ar 58:53, taču otrajā puslaikā pamazām atrāvās arvien tālāk. Spēles galotnē „Knicks” spēja nedaudz pietuvoties, taču tomēr zaudēja ar 100:112. Pusotru minūti pirms spēles beigām "Thunder" treneris Skots Brukss vēlreiz apstiprināja, ka par sava līdera statistiskajiem sasniegumiem īpaši nesatraucas, nomainot Durentu un nedodot viņam iespēju izdarīt desmito rezultatīvo piespēli.

Ar 19 punktiem šajā mačā atzīmējās „Thunder” saspēles vadītājs Redžijs Džeksons, bet 16 punktus ar lielisku precizitāti (2p.8/11) guva Serdžs Ibaka. „Knicks” savukārt spēja noturēt rezultātu pieklājīgā līmenī, pateicoties Īmana Šamperta četriem precīzajiem tālmetieniem. Pa 16 punktiem guva arī Amāre Stademairs un Reimonds Feltons, bet Entonijam 15 punkti.

Šī „Thunder” bija 41. uzvara sezonā, bet „Knicks” turpina nīkuļot un cietusi 31. zaudējumu, kas liek tai atrasties 10. vietā Austrumos.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader In Sports