18.11.2017. 15:57

Latvijas labākā skeletoniste Lelde Priedulēna vasarā treniņā guva smagu traumu, ceļgala krustenisko saišu plīsumu, bet, neskatoties uz to, piedalījās jau pirmajā Pasaules kausa posmā Leikplesidā (ASV), tiesa, augstvērtīgu rezultātu no Leldes vēl nevarēja gaidīt, galarezultātā latviete sezonu atklāja ar 16. vietu.

Leldei Pasaules kausa otrā posma sacensības bija jāaizvada jau vakar pēc Latvijas laika, tomēr sieviešu skeletona sacensības tika nolemts atlikt nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ, jo tajā laikā Soltleiksitijā plosījās pamatīgs sniegputenis, kas liedz pilnvērtīgi aizvadīt sacensības. Šovakar pirmais brauciens paredzēts pulksten 19:30, bet otrais - 22:30.

Vīriešu konkurencē Martins Dukurs jau pirmajā posmā Leikplesidā pierādīja, ka joprojām neapšaubāmi ir viens no labākajiem. Abos braucienos Martins startā nedaudz zaudēja Aleksandram Tretjakovam (Krievija) un Sunbinam Junam (Dienvidkoreja), taču aizvadīja labākos braucienus, kā rezultātā pilnībā pelnīti izcīnīja pirmo vietu.

Tomass startā zaudēja jau krietni vairāk, bet vienalga tika labāko sešiniekā. Pārksitijas trasē vīriešiem pirmais brauciens paredzēts pulksten 21:00, bet otrais - 23:00 pēc Latvijas laika. Sacensības tiešraidē demonstrēs LTV7 kanāls.

Jāpiemin, ka īsi pēc pusnakts, pulksten 1:00, otrais posms bobsleja četriniekiem, kuri pirmo posmu aizvadīja naktī uz sestdienu pēc Latvijas laika. Oskara Melbārža četrinieks ierindojās dalītā ceturtajā vietā, no goda pjedestāla atpaliekot nieka vienu sekundes simtdaļu.