10.01.2015. 10:43
Lieliski jauno skeletona sezonu turpina brāļi Martins un Tomass Dukuri. Pasaules kausa (PK) izcīņas trešajā posmā Altenbergas trasē Vācijā viņi trešajā posmā pēc kārtas svinēja dubultuzvaru, turpinot dominēt augstākā līmeņa skeletona sacensībās.

• Brāļi Dukuri Altenbergā aizvada Pasaules kausa posmu skeletonā šodien
  • M.Dukurs: Sočos nesalikās viss, kā gribētos 2014. g. 29. decembris
  • Priedulēna savā pirmajā PK posmā šosezon ierindojās 16.vietā vakar

Martins Dukurs divu braucienu summā trasi veica pēc minūtes un 57,25 sekundēm, savu vecāko brāli Tomasu Dukuru, kurš izcīnīja otro vietu, apsteidzot par 1,10 sekundēm.

Trešo vietu izcīnīja Soču olimpisko spēļu čempions Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas, kas M. Dukuram zaudēja 1,22 sekundes.

Soču olimpisko spēļu čempions Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas, kas M. Dukuram zaudē 1,01 sekundes.

Kopumā sacensībās piedalījās 28 sportisti, bet otrajam braucienam kvalificējās pirmā brauciena labākie 20.

Abos sezonas iepriekšējos posmos, kas risinājās Ziemeļamerikā, Dukuri svinēja dubultuzvaru.

Piektdien dāmu sacensībās 21 gadu vecā latviete Lelde Priedulēna ieņēma 16. vietu. Viņai tas bija pirmais starts PK izcīņā šajā sezonā.

Altenbergas trase tiek uzskatīta par vienu no sarežģītākajām pasaulē. To atklāja pirms vairāk nekā 27 gadiem un tā ir visjaunākā no četrām ledus trasēm Vācijā.

Pasaules kausa izcīņā šosezon kopumā paredzēti astoņi posmi. Pasaules čempionāts risināsies februāra beigās un marta sākumā Vinterbergas trasē Vācijā.