11.02.2014. 16:21

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Pirmajā otrdienas treniņā no latviešiem labākais bija Tomass Dukurs, kurš uzrādīja ceturto ātrāko laiku, līderim vācietim Frankam Rommelam piekāpjoties par vienu sekundes desmitdaļu. Tikmēr Martins bija piektais, no Vācijas sportista atpaliekot 0,16 sekundes.

Pirmajā treniņbraucienā T. Dukuram padevās ātrākais starta ieskrējiens, kamēr viņa brālis nebija starp labākajiem startā.

Savukārt otrajā treniņā labāko laiku uzrādīja Džons Deilijs no ASV, M. Dukurs bija otrais, piekāpjoties par 0,07 sekundēm, bet trešajā vietā sekoja Tomass, 0,14 sekundes aiz līdera.

Ne pārāk veiksmīgi abi braucieni izdevās mājinieku favorītam Aleksandram Tretjakovam, kurš abas reizes palika ārpus labāko desmitnieka, bet labākais no krievu skeletonistiem bija Ņikita Tregubovs, kurš dienas otrajā mēģinājumā bija uzreiz aiz labāko trijnieka.

Tikmēr sieviešu otrdienas oficiālajos treniņbraucienos latviete Lelde Priedulēna abas reizes ierindojās 18. un 19. vietā, no uzvarētājām abos braucienos atpaliekot vairāk nekā sekundi. 

Pirmie divi starti Soču Olimpiādē vīru skeletonistiem paredzēti piektdien, bet trešais un ceturtais notiks dienu vēlāk, savukārt dāmas braucienus aizvadīs ceturtdien un piektdien. Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties