12.02.2015. 09:15
Francijas LNH jeb rokasbumbas virslīgas čempionāta spēlē Ingara Dudes pārstāvētais Istres klubs piedzīvoja sagrāvi viesos no viena no favorītiem PSG, savukārt Jāņa Pavloviča pārstāvētais Sandefjordas klubs nespēja atgriezties Norvēģijas 1. divīzijas (pēc ranga otrā līga) līderu trijniekā.

Istres komanda zaudēja viesos PSG ar 21:40 un tas nav liels pārsteigums. Cita lieta, ka rezultāta starpība varēja būt arī mazāka, taču šoreiz - atšķirībā no citām spēlēm ar favorītiem - Istres handbolisti ļoti nesekmīgi aizvadīja jau pirmo puslaiku (7:21). Ingars Dude guva 2 vārtus, realizēdams abus metienus.Turnīra tabulā Istres komanda atrodas pēdējā 14. vietā. Par diviem punktiem vairāk ir "Selestat"un par trim - US "Creteil" handbolistiem. Nākamais mačs 18. februārī mājās ar Nantes komandu, kas atrodas 6. vietā.

Norvēģijas 1. divīzijas čempionātā otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Sandefjordas komanda, kas savā laukumā ar 24:27 piekāpās tobrīd 9. vieta esošajam "Fjellhammer" no Lērenskogas. Jānis Pavlovičs guva 5 vārtus. Arī Sandefjordas komandu lielā mērā iegāza neveiksmīgs pirmais puslaiks - 9:16...Turnīra tabulā "Sandefjord HB" paliek 5. vietā.