01.04.2014. 07:57
Nacionālajā hokeja līgā Anaheimas "Ducks" spējusi atspēlēties no 0:4 pret Vinipegas "Jets", izraujot uzvaru papildlaikā ar 5:4. Svarīgu uzvaru guvusi arī Minesotas "Wild" (3:2 pret "Kings"), bet Ņūdžersijas "Devils" panākumā pret "Panthers" (6:3) ar četriem punktiem izcēlās Treviss Zeidžaks (3+1) un Jaromīrs Jāgrs (1+3).

Visticamāk, savu pēdējo spēli pret Vinipegas „Jets” šonakt aizvadījis somu leģendārais hokejists Tēmu Selenne, kuram gan šo simbolisko maču neizdevās nosvinēt ar vārtu guvumu, taču atmiņā šī spēle paliks tik un tā. „Ducks” spēli uzsāka vāji, ko apliecina arī pirmajos divos periodos izdarītie tikai 11 metieni. Viesi no Vinipegas tikmēr izvirzījās vadībā ar 4:0, padarot "Ducks" situāciju teju bezcerīgu.

Anaheima atspēlēšanos uzsāka otrā perioda izskaņā, kad Niks Bonino guva sezonas 20. vārtus, un turpināja trešajā periodā, kurā guva trīs vārtus un izdarīja 24 metienus pa vārtiem. Trešo, neizšķirtu nesošos vārtus guva Korijs Perijs 23 sekundes pirms pamatlaika beigām. „Jets” sabrukums turpinājās arī papildlaikā, kad jau 16. sekundē uzvaras vārtus guva Stefans Robidā, un „Ducks” svinēja uzvaru ar 5:4, nostiprinot savas pozīcijas Klusā okeāna divīzijā.

Minesotas „Wild” spēra soli tuvāk izslēgšanas spēlēm, ar 3:2 pārtraucot Losandželosas „Kings” sešu uzvaru sēriju. Par to parūpējās Meta Mulsona un Miku Koivu trešajā periodā gūtie vārti, un nu „Wild” jau par sešiem punktiem apsteidz Dalasas „Stars”, kura šobrīd ir „pirmā aiz strīpas”.

Pēdējās iespējas aizsniegties līdz kādai no pieejamajā „Wild card” cenšas izmantot arī Otavas un Ņūdžersijas komandas. „Senators” pēcspēles metienos ar 2:1 pieveica „Hurricanes”, turklāt visi pamatlaika vārti tika gūti pirmajās četrās minūtēs, bet „Devils” guva sešus vārtus pret Floridas „Panthers” (6:3). Ar savu karjeras pirmo hat-trick izcēlās Treviss Zeidžaks (3+1), bet četrus punktus (1+3) savāca arī mūžam jaunais Jaromīrs Jāgrs.

„Devils” pārsvars pār konkurentiem bija tik ievērojams, ka pēc spēles Jāgrs pat atļāvās pajokot, ka Zeidžaks būtu guvis hat-trick jau pirmajās desmit minūtēs, ja vien pievērstu uzmanību laukumā notiekošajam. Šobrīd „Devils” un „Senators” no kārotās vietas „play-off” atpaliek par attiecīgi trim un četriem punktiem, turklāt Kolombusas „Blue Jackets” ir viena spēle rezervē.

"Wild Card"
1. Minesotas "Wild" C 76 89
2. Fīniksas "Coyotes" P 75 84
3. Dalasas "Stars" C 74 83
4. Vankūveras "Canucks" P 74 83

Vietu izslēgšanas spēlēs iegūst katras divīzijas trīs labākās komandas, savukārt "Wild cards" tiek sadalītas, ņemot vērā vietu konferencē. Izceltās komandas vietu "play-off" jau nodrošinājušas.