Punkti: Edgars Bērziņš (Latvenergo) - 30

Efektivitāte: Egils Ezis (BK Stopiņi) - 33

Atlecošās bumbas: Atis Slišāns, Jānis Pinnis (BK Stopiņi) - 16

Rezultatīvas piespēles: Andrejs Prohorovs (Optiline.lv) - 11

Pārtvertas bumbas: Jānis Rudzītis (DzSK Lokomotīve) - 9

3 punktu metieni: Ģirts Spēlmanis (Kursa MRU/Mārupe), Edgars Pazāns (Ūpis) – 3/3

Soda metieni: Kristaps Saulītis (DzSK Lokomotīve) – 8/8

Ballzy Elites grupa

Visas četras spēles noslēdzās ar vienas komandas pārliecinošu pārsvaru. Lielākais pārsteigums bija “Cavendish” uzvara viesos pār pērnās sezonas finālistiem BK “Sonora”, kuri ļoti pārliecinoši bija iesākuši turnīru. Pēc trim spēlēm DAL jaunpienācēji “Cavendish” nospēlējuši ar visām trim pagājušā gada medaļniekiem, sasniedzot atzīstamu bilanci 2-1. Ar simtprocentu bilanci turpina spēlēt “Kursa MRU/Mārupe” un “Latvijas Gāze”, kuri savā laukumā pieveica attiecīgi “Upesciemu” un “Turību”. Pie pirmās uzvaras šosezon tika pēdējo gadu čempioni “Leifheit/Latvijas Universitāte”. Ceturtajā spēļu kārtā savā starpā tiksies pagājušā gada ceturtdaļfināla pretinieki “Turība”-2 un “Sonora”. Abiem gāja plāni šajā nedēļā, kurš no neveiksmes atgūsies labāk?

1.līga

Pirmo divu nedēļu karstāko komandu spēle nelika vilties. “Latvenergo” viesos pēdējās trīs minūtēs teju atspēlēja desmit punktu pārsvaru pret “wiseadvice.lv”, tomēr galotnē savu iespēju izraut pagarinājumu vai uzvaru neizmantoja. Tādejādi “wiseadvice.lv” kopā ar Jūrmalas komandu palikušas divas vienīgās nezaudējušās komandas. Kūrortpilsētas pārstāvji šajā spēļu kārtā pārliecinoši mājās apspēlēja “Lapeniekus”. Pirmo neveiksmi šosezon piedzīvoja “Karavīrs”, viesos ļaujot pie pirmā panākuma tikt Salaspils basketbolistiem. Turnīra lejasgalā bez uzvarām pēc trim spēlēm atrodas abas Pļavniekos bāzējošās komandas.

2.līga

Labu tempu uzņēmušas “Pārdaugavas” un BK “Stopiņi” vienības, kuras šajā nedēļa atveda uzvaras izbraukuma spēlēs. Pēc pirmās kārtas neveiksmes pamazām atgūstas “C4”, kuriem izdevās ļoti laba pirmā spēles daļa pret līdz tam neuzvarēto “Optibet Traktors”. Jau pēc nedēļas intriģējošs solās būs mačs trešdien Ulbrokā, kur pie “Stopiņiem” viesosies “C4”.