Efektivitāte: Renārs Uzraugs (Ballzy/Mārupe), Edgars Krūze (Emerald/Zalaris) – 36

Atlecošās bumbas: Edgars Krūze (Emerald/Zalaris) - 20

Rezultatīvas piespēles: J.Šults (LG), A.Cīrulis (Cavendish), R.Uzraugs (Ballzy), M.Vīnbergs (Kursa), M.Ozoliņš (Krown) – 7

Pārtvertas bumbas: Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) - 9

Bloķēti metieni: Andris Kozlovskis (BK Marels Būve) - 3

3 punktu metieni: Ivo Pūce (Krown/LG) 4/5

Soda metieni: Ginters Ansis Blumbergs (Pārdaugava) – 7/7

TOP 3 notikumi

Ballzy Elites grupa

1. Par nedēļas lielākā pārsteiguma autoriem kļuva līdz šai nedēļai bez uzvarām spēlējošā “Ballzy/Mārupe”, kura viesos spēja uzveikt turnīra līderus “Cavendish”. Mārupiešiem jāatzīmē Renāra Uzrauga sniegums, kurš komandai pievienojās šogad un šajā spēlē guva 26 punktus, izcīnīja 13 atlecošās bumbas un atdeva 7 rezultatīvas piespēles. Nākamajā nedēļā “Cavendish” būs iespējas atgūt līderpozīcijas, kad būs jātiekas ar pašreizējo pirmās vietas īpašnieci BK “Sonora”.

2. Realizējot 15 no 32 tālmetieniem, “Latvijas Gāze” savā laukumā bez žēlastības izrēķinājās ar pēdējo sezonu sīvākajiem play-off konkurentiem “Leifheit/LU”. Viesiem pamatīgās sagrāves iemesls slēpās arī faktā, ka komanda pieļāva par 20 (!) kļūdām vairāk kā pretinieki.

3. Divi pilnīgi dažādi puslaiki tika aizvadīti “Upesciems” un “Kursa MRU/Mārupe” komandu spēlē. Ja pirmajā puslaikā labāki bija mājnieki no Upesciema, tad pēc lielā pārtraukuma laukumā jau dominēja viesi, kuri, savā grozā 20 minūšu laikā ielaida tikai 12 punktus, gala iznākumā svinot pārliecinošu uzvaru – 70:50. Jau pēc nedēļas “Kursa” dalīs trešo vietu tabulā ar identisku bilanci esošo “Latvijas Gāzes” komandu.

1.līga

1. Priekšpēdējā vietā esošā “VCG ekspertu grupa” galotnē nosargāja minimālu pārsvaru pār play-off zonā esošo Jūrmalas komandu. Jūrmalniekiem nelīdzēja arī LBL daudzas sezonas rūdītā Ata Ozola rezultatīvais sniegums. Kūrortpilsētas komandai pēc nedēļas spēle ar tiešajiem konkurentiem “Kursa MRU/Mārupe +35” savā laukumā.

2. Otro zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja DzSK “Lokomotīve”, kuri gadu mijā nomainījuši savu mājas spēļu arēnu. “Dzelzceļniekiem” šoreiz kāju priekšā aizlika “Kursa MRU/Mārupe +35”. Mārupieši regulāri atrodas uz play-off zonas sliekšņa.

3. Tabulas kaimiņu cīņā BK “Salaspils” pateicoties labāk aizvadītajām noslēdzošajām četrām spēles minūtēm atveda vērtīgu uzvaru no Lietuviešu vidusskolas pret “wiseadvice.lv”. Pēdējie šo gadu iesākuši ar divām neveiksmēm un sagaida triju izbrukuma spēļu sēriju.

2.līga

1. Abām komandām esot vadībā cīņas gaitā ar 11 punktu pārsvaru, izšķirošā izrādījās trešā ceturtdaļa divu līderkomandu spēlē, kurā “Emerald/Zalaris” ar triju punktu pārsvaru izrādījās pārāki viesos pār “Pārdaugavu”. Ādažnieki pārliecinošo dominēja cīņā par atlecošajām bumbām un guva par 30 punktiem vairāk no soda laukuma.

2. Otrajā vietā esošie BK “Stopiņi” pēc pirmā puslaika atrodoties 22 punktu iedzinējos spēja atgūties otrajā puslaikā pret “Tehnoland.lv” un svinēt uzvaru. Otro puslaikā Ulbrokas komanda uzvarēja ar 50:26, bet visu spēli ar sešu punktu pārsvaru.

3. Pie līdzīga rezultāta ceturtās ceturtdaļas noslēdzošās divas minūtes uzvarot ar 6:1 LVM DOKS savā laukumā cīņā par ceturto vietu pieveica “C4”.

1.līgas decembra motivācijas balva - Arturs Sproģis (BK Marels Būve).

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy,”LEIFHEIT”, “Krown”, “OlyBet”.