Elites grupa: Oskars Kalniņš (Latvijas Gāze) – 25 punkti

1.līga: Raimonds Elbakjans (RBP) – 36 punkti

2.līga: Eduards Grabovskis (C4) – 36 punkti

Elites grupa

Pārliecinoši. Pašreizējie čempioni „Leifheit/LU”, neskatoties uz lielajām pārmaiņām sastāvā, diezgan pārliecinoši apspēlēja pērnās sezonas pastarīšus Ķekavu.

Tālmetienu festivāls. „Turība” un „Latvijas Gāze” savstarpējā spēlē nesmādēja tālmetienus un kāpēc ne, ja tie krīt grozā. Uz studentu 13 „gāzenieki” atbildēja ar 11 precīziem tālraidījumiem. „Latvijas Gāze” gan izrādījās krietni pārāka metienos no divpunktu zonas, izcīnot rezultatīvu uzvaru.

Galotne. Ar negaidītu rezultātu noslēdzās spēle Tīrainē, kur „Kursa MRU/Mārupe” nespēja noturēt 12 punktu pārsvaru, piedzīvojot minimālu zaudējumu pret Salaspili. Salaspiliešiem pēdējās sekundēs ar soda metienu uzvaru atnesa Artūrs Melnieks.

Debitanti. Ar spēcīgu sastāvu DAL debitēja „Sonoras” komanda. Pirmajā spēlē smagā cīņā beigās izdevās salauzt Pļavnieku pretestību (60:54). Par īsto jaunpienācēju spēku varēsim pārliecināties turpmākajās spēlēs.

1.līga

Uzvaras grozs. Gustavs Balams kļuva par galveno varoni „Manaslecas.lv” uzvarā pār „VCG ekspertu grupā”. Ļoti līdzīgajā spēlē Balama pēdējo sekunžu metiens atnesa tikai sešatā spēlējošo” „lēcu” komandai uzvaru.

Uzvaras grozs-2. Jau nākamajā dienā cits pēdējo sekunžu uzvaras groza autors bija Raimonds Elbakjans, palīdzot savai RBP pārspēt „Kursu”. Elbakjana rēķinā šajā spēlē 36 punkti.

Pagarinājums. Par pirmā šīs sezonas pagarinājuma autoriem kļuva „exNexum” un „wiseadvice.lv”. Pļavnieku komanda pēc veiksmīgās ceturtās ceturtdaļas bija uz viļņa arī pagarinājumā, izcīnot panākumu.

Neviesmīlīgā kūrortpilsēta. Jūrmalas komanda savā laukumā neizradīja nekādu viesmīlību pret pērnās sezonas bronzas medaļu ieguvējiem „Lapeniekiem”. Majnieki pretinieku groza sabēra 13 tālmetienus, izcīnot pirmo uzvaru – 88:80.

Līmeni augstāk. Pērn „Krown” pārliecinoši saimniekoja 2.līgā un beigās triumfēja +35 turnīrā. Šogad 1.līgā starta mačs krietni smagāks. Jau pirmajā cīņā 17 punktu neveiksme pret „Latvenergo”.

Neiegūtie punkti. Visticamāk „Lokomotīves” uzvara cīņā pret „Upesciemu” palika uz soda metienu līnijas. „Dzelzceļnieki” netrāpīja 15 sodiņus, piedzīvojot zaudējumu ar triju punktu deficītu...

2.līga

Jaunpienāceji. Pēc vairāku gadu pārtraukuma DAL spēles atkal tika aizvadītas Zaķumuižā. Līgas jaunpienācēji BK „Zaķumuiža” sāka vareni, pārliecinoši pieveicot „Pronetu”.

Turpina uguņot. Pagājuša gada rezultatīvākais spēlētājs Eduards Grabovskis no „C4” turpina naski krāt punktus arī šosezon. Komandas uzvarā pār „Ķekava/ThermoKid”-2, viņa rēķinā 36 „acis”.

Divatā pa 30. Stopiņu komandu pieredzējušie vīri viesos pārliecinošu uzvarēja „Ūpi”. Divi Ulbrokas komandas pārstāvji E.Ezis un A.Stivriņš divatā guva gandrīz tikpat punktus cik pretinieki visi kopā.

Lauž cīņas gaitu. „Ultra” pēc neveiksmīga sākuma pret „Pārdaugavas” jauniešiem, pamazām spēja cīņu ievirzīt sev izdevīgā gultnē, izcīnot visnotaļ pārliecinošu uzvaru.

Pirmā uzvara izpaliek. Vēl vienu cerīgu cīņu tikšanai pie pirmās uzvaras DAL aizvadīja Babītes „Čiekurs”. Vēl uzsākot ceturto ceturtdaļu pret „exNexum-20gs” rezultāts bija 42:42, taču pēdējā desmitminūtē nedaudz veiksmīgāki bija rīdzinieki.

Izrāviens. Pateicoties 9:0 izrāvienam ceturtās ceturtdaļas sākumā pie neizšķirta rezultāta, „RXG/Ķekava” viesos pieveica BS „ Rīga/Jugla” puišus.

Seko un uzzini pirmais:

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA