07.07.2016. 21:47
Baltkrievijas augstākās līgas čempionāta 15. spēļu kārtas mačā šovakar Kaspara Dubras pārstāvētā līdervienība Borisovas BATE izbraukumā ar 3:1 pārspēja Minskas „Isloch”.

Kaspars Dubra laukumā devās sākumsastāvā, taču nospēlēja tikai 30 minūtes, kad viņa vietā laukumā devās Vitāliuss Gaidučiks. Lai gan BATE komanda jau spēles 2. minūtē nonāca iedzinējos, viesiem ātri izdevās panākt izlīdzinājumu (13. minūte), bet pirmā puslaika pašās beigās un otrā puslaika pašā sākumā BATE uzvaru nodrošināja divi Vitālija Rodionova precīzi sitieni.

25 gadus vecais Latvijas izlases aizsargs šosezon Baltkrievijas augstākajā līgā ir piedalījies 13 no 15 spēlēm, gūstot trīs vārtus, no kuriem pēdējie tika gūti iepriekšējā mačā 2. jūlijā pret FC „Gorodeya”.

Baltkrievijas augstākās līgas kopvērtējumā BATE futbolisti ar 35 punktiem 15 mačos ieņem pārliecinošu pirmo vietu, tuvāko sekotāju Soļigorskas „Shahtyor” apsteidzot par astoņiem punktiem.

Izmantotie resursi:pressball.by

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa