20.07.2016. 10:21
Latvijas futbola izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā Baltkrievijas čempione futbolā Barisavas BATE otrdien sasniedza UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra trešo kārtu.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Atlases sacensību otrās kārtas atbildes mačā BATE otrdien izbraukumā nospēlēja 2:2 (2:1) ar Somijas labāko komandu SJK, taču divu spēļu summā guva virsroku ar 4:2.

Dubra, tāpat kā abu komandu pirmajai cīņai, savainojuma dēļ šim mačam nebija pieteikts.

Nākamajā kārtā BATE tiksies ar Īrijas vienību Dundalk vai Hafnarfjordur no Islandes.

Ar graujošu rezultātu kvalifikācijas turnīra nākamo kārtu izdevies sasniegt arī Dānijas klubam Copenhagen, kas atbildes spēlē savā laukumā ar 6:0 (2:0) sagrāva Ziemeļīrijas čempionus Belfāstas Crusaders, bet divu spēļu summā pamanījās triumfēt ar 9:0.

Nākamajā kārtā iekļuvis arī spēcīgais Polijas klubs Varšavas Legia, kas otrdien savā laukumā ar 2:0 (1:0) pārspēja bosniešu vienību Mostaras Zrinjski, divu maču summā gūstot virsroku ar 3:1.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka otrdien no UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra izstājās Latvijas čempione Liepāja, kas atbildes spēlē savā laukumā ar 0:2 (0:1) zaudēja bagātajam Austrijas klubam Salzburg, divu maču summā piekāpjoties ar 0:3.

UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra trešā kārta sāksies jau nākamnedēļ, bet atbildes mači tiks aizvadīti 2. un 3.augustā.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties