10.12.2015. 09:36
Latvijas izlases futbolista Kaspara Dubras pārstāvētā Borisovas BATE trešdien viesos spēlēja neizšķirti 0:0 ar Itālijas klubu «Roma» un noslēdza dalību Eiropas futbola asociāciju savienības (UEFA) Čempionu līgā.

Grupu kārtas pēdējā spēlē Dubra sākumā palika uz rezervistu soliņa, taču otrā puslaika sākumā - cīņas 56. minūtē Latvijas izlases aizsargs devās laukumā uz maiņu, aizstājot traumēto Denisu Poļakovu. Dubra nospēlēja līdz cīņas beigām.

Baltkrievijas klubs pirms spēles saglabāja izredzes tikt nākamajā kārtā, taču tad BATE bija nepieciešama uzvara, kā arī bija jācer, ka Leverkūzenes «Bayer» neuzvarēs spēcīgo «Barcelona».

Spēle Leverkūzenē noslēdzās neizšķirti 1:1, taču arī Romā komandas punktus dalīja uz pusēm, lai gan otrajā puslaikā Borisovas komandai bija divas lieliskas izdevības gūt vārtus un nodrošināt panākumu.

BATE sešās spēlēs izcīnīja vienu uzvaru, divas reizes spēlēja neizšķirti un trīs reizes zaudēja, ar pieciem punktiem grupā paliekot pēdējā - ceturtajā vietā un dalību Eiropas kausos šajā sezonā noslēdzot.

Par grupas uzvarētāju ar 14 punktiem kļuva «Barcelona», bet «Roma» palika otrā ar sešiem punktiem un arī tika tālāk. Sešus punktus nopelnīja arī «Bayer», taču savstarpējās spēlēs labāka bija «Roma» (4:4, 3:2), kas līdz ar to ieņēma augstāku vietu. «Bayer» kā grupas trešā labākā komanda varēs piedalīties Eiropas līgas izslēgšanas spēlēs.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161