09.12.2015. 23:38
UEFA Čempionu līgas turnīrā E grupas pēdējās spēļu kārtas mačā šovakar Kaspara Dubras pārstāvētā Borisovas BATE izbraukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Itālijas klubu AS „Roma”, tādējādi nespējot pakāpties augstāk par pēdējo, ceturto cietu grupā.

24 gadus vecais Kaspars Dubra maču sāka uz soliņa, bet spēles 56. minūtē devās laukumā, nomainot Denisu Poļakovu.

BATE futbolistiem šovakar obligāti bija nepieciešama uzvara, kas nodrošinātu dalību UEFA Eiropas līgā, bet izdevīga konkurentu spēles rezultāta gadījumā pat vietu Čempionu līgas astotdaļfinālā. Tikmēr šī vakara pretiniekiem „Roma” futbolistiem uzvara garantētu dalību Čempionu līgas astotdaļfinālā, kamēr Leverkūzenes „Bayer 04” būtu jāuzvar pašiem un jācer uz to, ka „Roma” neizcīnīs trīs punktus.

Leverkūzenē mača 20. minūtē aci pret aci ar mājinieku vārtsargu Berndu Leno izskrēja Lionels Mesi, atklājot spēles rezultātu, tomēr jau pēc trim minūtēm izlīdzinājumu panāca meksikānis Havjērs Ernandess. Pirmais puslaiks Leverkūzenē noslēdzās neizšķirti 1:1, tāpat neizšķirts pēc nospēlētām 45 minūtēm bija arī Romā (0:0).

Otrajā puslaikā rezultāts nemainījās ne Vācijā, ne Itālijā, līdz ar to Čempionu līgas astotdaļfinālam kvalificējās "Barcelona" un "Roma", "Bayer 04" sezonu turpinās Eiropas līgā, bet BATE Eirokausu sezona ir beigusies. Pirmdien, 14. decembrī Šveices pilsētā Nionā notiks Čempionu līgas astotdaļfināla pāru un Eiropas līgas 1/16 fināla izloze.