10.06.2016. 20:02
Baltkrievijas čempionāta spēlē šovakar Latvijas izlases aizsarga Kaspara Dubras pārstāvētā Borisovas BATE izbraukumā ar 1:2 piekāpās Mozirjas „Slaviya” futbolistiem.

Kaspars Dubra laukumā devās pamatsastāvā un nospēlēja visas 90 minūtes. Šajā sezonā viņš pagaidām piedalījies visos desmit mačos un guvis divus vārtus, turklāt visās spēlēs nospēlējis no pirmās līdz pēdējai minūtei.

Spēles 40. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Oļegs Strahanovičs, 53. minūtē izlīdzinājumu panāca Igors Stasevičs, bet uzvaras vārtus mača 73. minūtē iesita „Slaviya” gruzīnu aizsargs Papuna Mosemgvdlišvili.

Baltkrievijas čempionāta kopvērtējumā BATE futbolisti, kuriem šis bija otrais zaudējums turnīrā, ar 22 punktiem desmit spēlēs saglabā līderpozīciju, par diviem punktiem apsteidzot Minskas „Dinamo”, kas aizvadījis par spēli vairāk. Tikmēr „Slaviya” ar 18 punktiem pakāpās uz ceturto vietu 16 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:pressball.by

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa