06.08.2015. 09:36
Latvijas izlases centra aizsargs Kaspars Dubra pēc Borisovas BATE iekļūšanas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra ''play-off'' kārtā kluba oficiālajai mājaslapai dalījās iespaidos par sajūtām, atzīmējot, ka viņam tās ir ļoti patīkamas, jo futbolistu sagaida pirmā sezona kādā Eiropas pamatturnīrā.

Dubras pārstāvēta BATE vakar atbildes spēlē savā laukumā pret ungāru ''Videoton'' svinēja minimālu uzvaru 1:0, kas nozīmēja panākumu arī divu spēļu summā ar 2:1. Pilnu spēli atkal aizvadīja Latvijas izlases centra aizsargs Dubra, kurš pēdējā laikā izkarojis vietu sastāvā un nu ir stabils Borisovas kluba pamatsastāva futbolists. Pēc mača Kaspars arī sniedza komentāru kluba oficiālajai mājaslapai.

''Emocijas ir pozitīvākās. Man tā būs pirmā sezona Eiropas zonas pamatturnīrā [BATE jau garantējusi vietu Eiropas līgas grupu turnīrā, bet vēl vienas panākuma gadījumā garantēs vietu arī UEFA Čempionu līgā - aut.]. Pagaidām virzāmies pa noteiktu ceļu. Protams, ir uzdevums tikt pēc iespējas tālāk. Uzskatu, ka darbojāmies solīdi. Jā, nerealizējām daudz momentu - bija iespēja daudz ātrāk noņemt visus jautājumus par uzvarētāju divu spēļu summā.

No otras puses, neko neļāvām izveidot ''Videoton'' pie saviem vārtiem. Bijām veikuši labu analīzi pēc spēles Ungārijā, izdarījām pareizos secinājumus un dzīvē arī teicami izpildījām trenera sniegtos uzdevumus. Galvenais bija neielaist. Mēs teicami aizsargājāmies, un pretiniekiem vienīgie saasinājumi veidojās pēc standartsituācijām, bet arī ar tam veiksmīgi tikām galā.

Saprotams, ka ideāli nospēlēt nav iespējams. Bija kaut kādas kļūdas. Neskatoties uz to, visi puiši ir lieli malači. Zinājām, ka pretinieks pēdējās spēlēs bija izrāvis punktus spēles beigās. Tātad komandai ir raksturs un cīņas gars. Esam priecīgi, ka spējām apturēt šādu ''Videoton'' sēriju. Ar simtprocentīgu koncentrēšanos aizvadījām visu spēli līdz gala svilpei un nosargājām savus vārtus neskartus. Sākam jau domāt par spēli pret Minskas ''Dinamo''. Ļoti gribētos redzēt tikpat daudz skatītājus. Šodien atmosfēra bija vienkārši kosmoss. Pateicoties tādam atbalstam, ir vieglāk sasniegt vajadzīgo rezultātu,'' tā 24 gadus vecais latviešu aizsargs.

Jāpiemin, ka pirms ''play-off'' kārtas BATE arī tikusi izsēto skaitā, kas nozīmē, ka cīņā par Čempionu līgas grupu turnīra Borisovas klubam pretī stāsies kāda no šīm piecām čempionēm: "Maccabi" (Telaviva, Izraēla), "Partizan" (Serbija), "Malmo" (Zviedrija), "Skënderbeu" (Albānija), "Astana" (Kazahstāna).

Izmantotie resursi:Новости клуба » Инфоцентр » Официальный сайт » ...Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties