14.03.2012. 20:57
Šovakar Latvijas volejbola čempionāta pusfināla spēlē Daugavpilī vietējā DU komanda četros setos ar 3:1 apspēlēja "Poliurs/Ozolnieki", sērijā līdz trim uzvarām panākot izlīdzinājumu (1-1). Vieni no mača galvenajiem varoņiem šoreiz gan bija tiesneši...

Pirmie divi seti tika aizvadīti līdzīgā cīņā, taču to galotnēs nedaudz veiksmīgāki bija mājinieki, kas uzvarēja, attiecīgi, ar 25:21 un 25:22. Jāpiemin, ka tiesnešu lēmumi dažbrīd bija, maigi izsakoties, nesaprotami, turklāt par labu vienai no komandām... Daugavpilī nekad nevienai komandai nav klājies viegli, to apliecināja arī šis mačs. Dažbrīd uz laukuma lidoja (no "Poliurs" atbalstītāju sektora) dažādi priekšmeti, kas Latvijas volejbolā nav bieža parādība.

Trešā seta sākums daugavpiliešiem neizdevās un DU nonāca iedzinēju lomā ar 5:11, taču spēja atspēlēties un parūpējās par spraigu spēles galotni, tomēr tajā piekāpās ar 25:27, ļaujot rezultātu pa setiem samazināt līdz 2:1.

Varens daugavpiliešiem izdevās ceturtais sets. Jau pirmajā tehniskajā pārtraukumā mājinieki devās ar +5 (8:3), bet turpinājumā vēl vairāk atrāvās un panāca pat desmit punktu pārsvaru (18:8), bet maksimālais pārsvars tika panākts nedaudz vēlāk (+11 jeb 20:9). "Poliurs/Ozolnieki" gan prata pievilkt līdz sešiem punktiem, tomēr seta galotnē DU vaļības neatļāvās un izcīnīja uzvaru – 25:19 setā un 3:1 spēlē.

Tādejādi sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts (1-1, pirmo spēli ar 3:1 uzvarēja Ozolnieku volejbolisti). Nākamā spēle tiks aizvadīta sestdien, 17.martā plkst. 18:00 Ozolniekos.