21.02.2017. 23:37

Informācija tiek papildināta..

Mančestras ''City'' no savas C apakšgrupas izkļuva kā otrā, priekšā palaižot ''Barcelona'', bet ''Monaco'' E grupā izcīnīja uzvaru. ''City'' šovakar nevarēja palīdzēt Ilkajs Gindoans, Vensāns Kompanī un uzlecošā zvaigzne Gabriels Žezuss, kuriem savainojumi. ''Monaco'' savukārt nācās iztikt bez diskvalificētā Žemersona un savainotā Gabriela Bošiljas.

Mančestras ''City'' rindās spēles sākumā manāmākais spēlētājs bija Lerojs Sanē, kurš īsā laika sprīdī izpildīja bīstamu sitienu no asa leņķa un izprovocēja Kamilu Gliku pārkāpt pret viņu noteikumus. Spēle nerisinājās vienā laukuma pusē, jo bumbu kontrolēja gan viena, gan otra komanda, apmainoties ar uzbrukumiem.

Kādā no epizodēm bumba spēcīgi trāpīja pa vēderu Fernandinju, kurš saļima uz zālāja, bet spēli varēja turpināt. Laba iespēja bija ''Monaco'' kapteinim Radamelam Falkao, tomēr ar izcila izklupiena palīdzību viņu apturēja Bakarī Saņā un sitiens nesekoja.

Spēles 18. minūtē ''Monaco'' radīja tobrīd labāko vārtu gūšanas izdevību spēlē. Pēc stūra sitiena teicami no sava sedzēja atbrīvojās Gliks, taču ar galvu sita pavisam nedaudz garām vārtiem. Puslaika turpinājumā pēc dažiem vētrainiem ''City'' uzbrukumiem Mančestras pūles beidzot atmaksājās.

Davids Silva piespēlēja Sanē, kurš gar vārtiem padeva tālāk Stērlingam, un angļu uzbrūkošais pussargs, apsteidzot sedzēju, nekļūdīgi sita tīklā – 1:0. Mančsetra līksmoja, tomēr ''Monaco'' nepalika atbildi parādā. Viss sākās ar avantūrisku Villija Kabaljero piespēli, kad to pārtvēra viesi. Bumbu labajā flangā saņēma Fabinju un veica perfektu centrējumu Falkao, kurš skaistā lēcienā raidīja bumbu tīklā ar galvu – 1:1.

Pēc īsa brīža Serhio Agvero aizskrēja viens pret vienu ar Danijelu Subasiču un krita. Šķita, ka būs 11 metru sitiens, tomēr mača galvenais arbitrs piešķīra Argentīnas uzbrucējam pamatotu dzelteno kartīti par simulāciju, jo futbolists kritienu uzsāka vēl pirms saskārās ar vārtsargu.

Spēles turpinājumā ''Monaco'' devās pretuzbrukumā un 18 gadus vecais Kīljans Mbapē lielā ātrumā aizskrēja garām Nikolasam Otamendi un palika viens pret Kabaljero, nekļūdīgi sitot bumbu mērķī – 1:2. Mančestra lūkoja atbildēt, taču pirmā puslaika atlikušajā laikā tas neizdevās.

Otrā puslaika sākums bija dramatisks. ''City'' uzreiz izveidoja uzbrukumu, bet ''Monaco'' īsi pēc tam atbildēja – pret Falkao savā soda laukumā noteikumus pārkāpa Otamendi un nopelnīja 11 metru sitienu uz saviem vārtiem. Pie bumbas stājās komandas kapteinis, kurš ieskrējiena laikā nobremzēja, tomēr apmānīja pats sevi, jo izpildīja vārtsargam viegli tveramu sitienu, un Kabaljero bumbu fiksēja.

Mančestra uzbruka ar vēl lielākiem spēkiem un pēc brīža aizskrēja ātrā uzbrukumā. Stērlings iespēlēja Agvero, un uzbrucējs neatradās pateicīgā sitiena pozīcijā, taču izpildīja sitienu. Tas nebija vārtsargam sarežģīts, bet Subasičs pieļāva ļoti rupju kļūdu un vienkāršā epizodē palaida bumbu sev garām un tā iekrita tīklā – 2:2, un vārtsargs bija ārkārtīgi dusmīgs uz sevi.

''Monaco'' negrasījās iesēsties aizsardzībā. Gluži otrādi. Viesi izveidoja uzbrukumu un bumbu pretinieku soda laukumā meistarīgi pieturēja Falkao, kurš ar augumu nostūma malā Džonu Stounsu un saspringtā momentā izpildīja neticami skaistu sitienu, aukstasinīgi pārmetot bumbu pāri vārtsargam un gluži Lionela Mesi stilā panākot 2:3!

Arī Stērlings mēģināja glābt situāciju, simulējot pārkāpumu pretinieku soda laukumā, tomēr tiesnesis atkal bija uzdevumu augstumos un pieņēma pareizu lēmumu, nepiešķirot 11 metru sitienu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009