04.02.2015. 23:49
Neveiksmes Bundeslīgā turpina vajāt Čempionu līgas astotdaļfinālisti Dortmundes „Borussia”, kura šovakar savā laukumā ar 0:1 piekāpās „Augsburg”, turklāt mača pēdējo pusstundu aizvadīja vairākumā.

Dortmundes „Borussia”, kura pēdējās četrās sezonās ieņēmusi vienu no pirmajā divām vietām Bundeslīgā, arvien aktīvāk var sākt satraukties par vietas nosargāšanu Vācijas elitē, jo sezonas sākuma neveiksmju sērija pāraugusi īstenā katastrofā, no kuras izvairīties nesanāca arī šodien.

Savu pilno tribīņu priekšā „Borussia” uzņēma „Augsburg”, komandu, kura stabili iekārtojusies uz sešiniekā un tēmē uz Eirokausiem nākamajā sezonā. Jirgena Klopa vadītā komanda uzņēmās iniciatīvu spēles sākumā un ap 15. minūti spēja radīt vairākas bīstamas situācijas pēc kārtas. Sastāvā no Āfrikas kausa bija atgriezies Pjērs Emeriks Obamejangs, kuram arī bija iespēja izcelties, taču puslaiks tomēr noslēdzās ar 0:0.

Otrā puslaika sākumā savu beidzot panāca „Augsburg”, kad pēc Halila Altintopa uzsāktā uzbrukuma bumba veiksmīgi nokļuva pie Raula Bobadiljas, kurš panāca 1:0. 63. minūtē „Borussia” palika vairākumā, jo otru brīdinājumu saņēma Kristofs Jankers, un mājiniekiem netrūka iespēju panākt izlīdzinājumu – labus sitienus izdarīja gan Čīro Immobile, gan Henrikhs Mkhitarjans, taču tomēr zaudējums 0:1, kas ir jau 11. šajā sezonā, un „Borussia” ar 16 punktiem saglabā pēdējo vietu līgā.

Pēc spēles beigu svilpes Dortmundes kapteinis Matss Hummelss un vārtsargs Romāns Veidenfellers piegāja pie kluba neapmierinātajiem līdzjutējiem un atvainojās par parādīto sniegumu un rezultātu.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
03.02.2015. 21:00 Bayern München – Schalke 1:1 (0:0) Robens 67' – Hēvedess 67'
03.02.2015. 21:00 Borussia M'Gladbach – SC Freiburg 1:0 (1:0) Hermans 23'
03.02.2015. 21:00 Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg 1:1 (0:0) Aigners 58' – de Braune 88'
03.02.2015. 21:00 Hannover – FSV Mainz 1:1 (1:0) Briands 26' – Soto 77'
04.02.2015. 21:00 Borussia Dortmund – Augsburg 0:1 (0:0) Bobadilja 50`
04.02.2015. 21:00 Köln – VfB Stuttgart 0:0
04.02.2015. 21:00 Hertha BSC – Bayer Leverkusen 0:1 (0:0) Kīslings 49`
04.02.2015. 21:00 Hoffenheim – Werder Bremen 1:2 (1:1) Bičakčičs 34` - di Santo 8` Bargfrede 52`
04.02.2015. 21:00 Padeborn – Hamburger SV 0:3 (0:1) van der Vārts 2` (11m) Jansens 72` Štībers 90+1`