30.08.2015. 21:27
Vācijas futbola Bundeslīgas 3. kārtā Dortmundes "Borussia" ar 3:1 pieveica Berlīnes "Hertha", gūstot trešo uzvaru un saglabājot līderpozīcijas čempionātā. Pretējā situācija nokļuvusi Menhengladbahas "Borussia", kurai atkal zaudējums (1:2 pret Brēmenes "Werder") un joprojām neviena punkta.

Dortmundes "Borussia" bija sākusi sezonu ar divām 4:0 uzvarām pēc kārtas un šodien pret Berlīnes "Hertha" varēja pievienot vēl vienu panākumu. Tomasa Tuhela vadītā komanda maču uzsāka visai neizteiksmīgi un riskēja nokļūt iedzinējas lomā, tomēr 27. minūtē pēc Sindzi Kagava centrējuma precīzi ar galvu sita Matss Hummelss – 1:0. "Borussia" līdz pārtraukumam palaida garām vairākas iespējas pārsvaru nostiprināt.

Mājinieki bija ļoti aktīvi arī pašā otrā puslaika sākumā, un tas atnesa rezultātu jau pēc sešām minūtēm – pēc Matiasa Gintera piespēles jau trešos vārtus turnīrā iesita Pjērs Emeriks Obamejangs. Dortmund turpināja uzbrukt un censties palielināt pārsvaru, tomēr 78. minūtē Salomons Kalū raidīja vārtos atlēkušo bumbu. "Borussia" vārti tika iekaroti pirmo reizi šosezon, tomēr mājinieki noturēja uzvaru, izskaņā atjaunojot divu vārtu pārsvaru, kad kombināciju noslēdza Adrians Ramoss.

Kārtas noslēdzošajā mačā Menhengladbahas "Borussia" piedzīvoja jau trešo zaudējuu tikpat mačos – 1:2 pret Brēmenes "Werder". Pagājušās sezonas bronzas medaļniece šobrīd atrodas turnīra tabulas apakšā.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
28.08.2015. 21:30 VfL Wolfsburg – Schalke 3:0 (1:0) Dosts 17'; Rodrigess 59'(11m); Kloze 61'
29.08.2015. 16:30 Augsburg – Ingolstadt 0:1 (0:0) Lekijs 63'
29.08.2015. 16:30 Darmstadt – Hoffenheim 0:0
29.08.2015. 16:30 Köln – Hamburger SV 2:1 (0:1) Hoziners 76'; Modests 81'(11m) – Holtbijs 47'
29.08.2015. 16:30 FSV Mainz – Hannover 3:0 (2:0) Muto 15' 29'; Malli 47'
29.08.2015. 16:30 VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt 1:4 (1:2) Didavi 30' – Hlušeks 11'(s.v.); Kastanjoss 42' 87'; Seferovičs 69'(11m)
29.08.2015. 19:30 Bayern München – Bayer Leverkusen 3:0 (1:0) Millers 26' 60'(11m); Robens 71'(11m)
30.08.2015. 16:30 Borussia Dortmund – Hertha BSC 3:1 (1:0) Hummelss 27'; Obamejangs 51'; Ramoss 90' – Kalū 78'
30.08.2015. 18:30 Werder Bremen – Borussia M'Gladbach 2:1 (1:1) Johansons 39'(11m); Vestergārds 53' – Štindls 45'