13.03.2014. 19:53

Lai panāktu sesto spēli, kas tādā gadījumā sestdien notiktu Rīgā, dinamiešiem šovakar noteikti jāuzvar.

Spēles 2.trešdaļā rezultāts ir 1:0 Dinamo labā. Vārtus vairākumā guvis Gints Meija.

Mača pirmajās minūtēs uzbrukuma smailē divreiz nonāca Gunārs Skvorcovs, kurš vispirms no pāris metru attāluma pēc plaukstas metiena ripu raidīja tieši virsū Donbass vārtsargam Jānam Laco. Neilgi pēc tam latvietis uzbrukumā devās vēlreiz, taču pretinieki viņam neļāva izdarīt metienu, bet Laco pēc sadursmes ar Skvorcovu pamanījās pazaudēt savu ķiveri.

Spēles pirmajā daļā Rīgas Dinamo piederēja cīņas iniciatīva, turklāt laba iespēja gūt vārtus radās Aleksandram Ņiživijam, kurš netrāpīja vārtos no asa leņķa. Nedaudz mazāk kā piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām Doņeckas vienība tika pie divām soda minūtēm, ko rīdziniekiem pašā vairākuma izskaņā izdevās realizēt - no vārtu priekšas ar nūjas neērto pusi ripu vārtos raidīja Meija, kuram tie bija jau ceturtie vārti šajā izslēgšanas turnīrā.

Pirmās trešdaļas izskaņā Donbass komanda aktivizējās, taču vienā no epizodēm veiksmīgi spēlēja Sedlāčeks.

Gagarina kausa izcīņa. Rietumu konferences ceturtdaļfināls. 2014.gada 13.marts, Doņecka, Družba Arena.

Doņeckas Donbass - Rīgas Dinamo 0:1 (0:1; 0:0; 0:0)

Vārti: 17:01 Meija (Dārziņš, vair.) 0:1;

Vārtsargi: Jans Laco - Jakubs Sedlāčeks

Metieni: 14-11

Soda minūtes: 2-0

Skatītāji:

Atgādināsim, ka sērijas pirmajos divos mačos Doņecka savā laukumā uzvarēja ar 5:2 un 3:1. Turpinājumā abas komandas tikās Rīgā, kur laukuma saimnieki sagrāva pretiniekus ar 7:3, bet pēc tam piekāpās ar 1:4. Ja Dinamo play-off piedalās piekto reizi sešās sezonās, Donbass izslēgšanas cīņas sasnieguši pirmo reizi.

Dinamo komanda ziņo, ka uz Doņecku devušies pilnīgi visi hokejisti, arī savainotie. Jau daudz vēstīts par robiem Dinamo sastāvā, kas īpaši izteikti kļuva pēc Soču olimpiskajām spēlēm - Miks Indrašis lauza papēža kaulu, Arvīds Reķis - roku, bet Vitālijam Pavlovam pozitīvas izrādījās veiktās dopinga analīzes. Komandai muguras savainojuma dēļ palīdzēt nevar arī regulārās sezonas rezultatīvākais hokejists Kails Vilsons, tāpat atkopties pēc smagas ceļgala traumas turpina Oskars Cibuļskis.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601