04.09.2014. 14:14
Krievu boksa funkcionārs Vladimirs Hrunovs parakstījis vienošanos ar slaveno amerikāni Maiku Taisonu (48) par četru turnīru rīkošanu Krievijā, turklāt tiek izskatīta iespēja vienu no etapiem aizvadīt arī agresijas plosītajā Ukrainas austrumu pilsētā Doņeckā.

Vladimirs Hrunovs: "Ir parakstīts kontrakts par Maika Taisona ierašanos. Plānoti četri kopīgi turnīri četrās pilsētās. Domāju, ka viss notiks. Skatīsimies, kāda būs situācija, bet viena no iespējamām pilsētām ir Doņecka. Starp kandidātēm ir arī Maskava, Saranska, Tjumeņa, Ņižņijnovgoroda, Kazaņa un Sanktpēterburga. Maiks Taisons piedalīsies kā viesis un līdzorganizators. Viss tiks organizēts pietiekami nopietni, ar krievu un amerikāņu televīzijām. Turnīri varētu notikt novembrī un decembrī, būs interesanti. Galvenais uzdevums ir popularizēt boksu kā sporta veidu un sportu kā dzīvesveidu."

Kā zināms, Maiks Taisons boksera karjeras laikā izcīnīja 50 uzvaras, tajā skaitā 44 ar nokautu, bet zaudēja sešos mačos. Pirmais smagsvara bokseris, kurš bija pasaules čempions vienlaicīgi WBC, WBA un IBF versijās.

Izmantotie resursi:www.rsport.ruGinijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties