18.11.2014. 10:20
Pirmo uzvarau šī gada “Subway super series” izcīnīja Kanādas hokeja līgas komanda, Ontario hokejisti, atspēlējoties par iepriekš piedzīvoto sauso zaudējumu, pārliecinoši uzveica Krievijas U-20 izlasi ar 5:1.

Šī gada Kanādas un Krievijas izlašu supersērijas pirmajā pusē trīs uzvaras pēc kārtas bija izcīnījuši krievu jaunie hokejisti, jo divreiz ar 3:2 tika pārspēti Rietumu hokeja līgā (WHL) spēlējošie kanādieši, bet pirmajā spēlē pret OHL pārstāvjiem tika izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 4:0. Pēc šīs cīņas gan bija visai liels pārtraukums (trīs dienas), ko mājnieki veiksmīgi izmantoja, lai izdarītu nepieciešamos secinājumus un uzveiktu savus oponentus.

Pirmos un arī otros vārtus OHL komandas labā guva Makss Domi, kurš arī tika nosaukts par spēles spožāko zvaigzni. Savukārt Džošs Ho-Sans izcēlās ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kļūstot par mača rezultatīvāko spēlētāju. Ho-Sans asistēja Džeisonam Dikinsonam un Remī Elī.Savukārt Krievijas izlases labā vienīgos, prestiža, vārtus guva Igors Vereščagins.

Tāpat jāsaka, ka šis mačs noteikti nebija veiksmīgs Krievijas U-20 izlases vārtsargam Denisam Kostinam, kuru varēja uzslavēt pēc pirmajiem diviem mačiem, jo viņš neitralizēja vien 16 metienus, lai gan uz viņa vārtiem tika mests 21 reizi. Viņa vietā nākušais Igors Šestjorkins atvairīja visus 22 matienus, kas nozīmē, ka OHL izlase šajā sērijā viņam tā arī nav iemetusi vārtus.

Uzvarētāju vārtus sargāja Makenzijs Blekvūds, kurš tika galā ar 31 no 32 metieniem. Tajā pašā laikā ir jāpiebilst, ka arī šajā mačā, tāpat kā iepriekšējos, Kanādas komandas “nomētā” savus vienaudžus no Krievijas, jo visās cīņās CHL izlašu komandas pretinieku vārtsargu traucē biežāk.

Pēc šīs cīņas “Subway super series” ir palikuši vairs tikai divi mači, kad Krievijas U-20 izlases kandidāti tiksies ar Kvebekas augstākās junioru hokeja līgas (QMJHL) izlasi.

Uzvarētājs Zaudētājs Rezultāts
Krievija WHL 3:2 (SO; 4:3)
Krievija WHL 3:2
Krievija OHL 4:0
OHL Krievija 5:1
Viesi Mājnieki Datums
Krievija QMJHL 19.11.
Krievija QMJHL 21.11

Izmantotie resursi:Subway Super SeriesGaita, jāšanas sporta klubs Beibeži, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties