18.02.2017. 17:00

Šosezon komandas bija tikušās divas reizes - pirmajā no tām tika spēlēts neizšķirti (20:20), bet otrajā uzvaru svinēja vaiņodieši (29:24). Jāpiebilst, ka abas komandas sacenšas 5. - 8. vietu grupā, kurā pirms spēles jūrmalnieki ieņēma pēdējo vietu, bet vaiņodieši bija sestie.

Spēles sākumā "Vaiņode" ieguva nelielu pārsvaru, tomēr pēc puslaika, pateicoties 5:0 izrāvienam, rezultāts jau bija +3 par labu jūrmalniekiem (14:11).

Otrā puslaika pirmajās 20 minūtēs "Vaiņodes" handbolisti turēja puslīdz līdzīgu rezultātu un intrigu par spēles iznākumu, tomēr pēdējās desmit minūtēs jūrmalnieki izdzēsa jebkādus jautājumus par uzvarētāju šajā spēlē - uzvara ar 30:22.

Ar septiņiem vārtiem jūrmalnieku rindās izcēlās Rolands Ivanovs, vaiņodiešiem deviņi vārti Oskaram Pāvilam.

Pēc šīs spēles "Jūrmalas Sports" pacēlās uz septīto vietu, kamēr "Vaiņode" saglabāja sesto vietu turnīra tabulā.

Jūrmalas Sports - Vaiņode 30:22 (14:11)Jūrmalas Sports: Ivanovs 7, Černousovs 6, Lībergs 6, Narme 3, Zvejnieks 3, Ence 2, Korzāns, Turkupols 1, Kupčs 1, Millers, Šteinbergs, Popens, Gramsts.Vaiņode: Oskars Pāvils 9 (4/4 s.m.), Taujēns 5, Mickus 4, Normunds Pāvils 3, Orlovs 1, Davidenko, Sproģis, Kristers Plūme, Rihards Plūme, Strēlis, Vaitkus.

Garantētie punkti otrajā posmā: Vaiņode - 4, MSĢ/LAT-98 - 3, Jūrmalas Sports - 2, ASK/LSPA - 1.

Abas komandas šosezon bija spēlējušas līdzīgi - katrai pa uzvarai un neizšķirtam savstarpējās tikšanās reizēs. Pēdējā no tām - LHF kausa izcīņas pusfinālā Ludzā - uzvarētāja noskaidrošanai bija vajadzīgi pat pēcspēles 7 metru soda metienu sērija, kurā pārāki izrādījās ludzānieši - 30:29. "Latgols" lūkoja turnīra tabulā apsteigt Rīgas "Celtnieku", kamēr "Tenax" cerēja vēl vairāk nostiprināties pirmajā vietā. Tas solīja visnotaļ spraigu spēli šodien.

Pēc Ludzas handbolistu vienīgās pabūšanas vadībā šajā spēlē (2:1), Dobeles vīri drīz vien pārņēma iniciatīvu un ieguva piecu vārtu handikapu (8:3) jau 11. spēles minūtē. Līdz pat puslaika pārtraukumam dobelnieki palielināja savu pārsvaru līdz pat +7 (19:12). Dobelnieku rindās pirmajā puslaikā ar vārtu guvumiem īpaši izcēlās Egils Politers un Oskars Arājs.

Otrajā puslaikā "Latgols" handbolisti parādīja, ka negrasās tik viegli padoties un pacietīgi, bet deldēja savu deficītu uz rezultāta tablo. Pie rezultāta 23:29 tika veikts 3:0 izrāviens un palika vairs jau tikai 3 vārtu deficīts nepilnas sešas minūtes līdz beigām. Tomēr ludzāniešiem pietrūka laika, lai sasmeltu izlijušo ūdeni un viesi spēja veiksmīgi noturēt uzvaru ar 31:28.

Ludzāniešu rindās ar astoņiem vārtu guvumiem izcēlās Raivis Gorbunovs un Austris Tuminskis, kamēr dobelnieku rindās deviņi vārti Oskaram Arājam.

Turnīra tabulā vietu sadalījums nemainījās - "Dobele Tenax" ir pārliecinoši pirmie, bet SK "Latgols" - trešie.

SK Latgols - Dobeles Tenax 28:31 (12:19)SK Latgols: Tuminskis 8 (4/4 s.m.), Gorbunovs 8, Pavlovičs 5, Borisenko 3, Stepuļenoks-Stukanovs 2, Kušners 2, Usāns, Tretjakovs, Piševs, Meikšāns, Seņkāns, Logins, Piļpuks, Strazds, Matvejenko, Krušanovs.Dobele Tenax: Arājs 9 (4/4 s.m.), Politers 6, Miķelsons 5, Kurzemnieks 2, Zvejnieks 2, Bilkštis 2, Straume 1, Pančenko 1, Krastiņš 1, Hovratovičs 1, Ērmanis 1, Jansons, Ozols, Krivmanis, Lācis.

Garantētie punkti otrajā posmā: Tenax - 4, Celtnieks - 3, Latgols - 2, Ogre/Miandum - 1.

Izmantotie resursi:handball.lv

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana