02.04.2015. 19:48
Šovakar Latvijas sieviešu handbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlē Dobeles SS/REIR handbolistes ar 51:21 sagrāva Skrīveru komandu, un, pārliecinoši triumfējot divu spēļu summā sasniedza pusfinālu.

Šī ceturtdaļfināla sērijas liktenis praktiski tika izšķirts jau pirmajā spēlē, kuru Dobeles SS/REIR uzvarēja ar 41:29. Ņemot vērā, ka Skrīveru handbolistes šajā sezonā ne reizi nebija uzvarējušas, bija jānotiek lielai sensācijai, lai skrīverietes tiktu pie panākuma un praktiski neiespējamajam, lai tiktu pie panākuma divu spēļu summā.

Jau pirmo divu minūšu laikā dobelnieces izvirzījās vadībā ar 4:0 un strauji palielināja savu pārsvaru, sasniedzot desmit vārtu atrāvienu puslaika vidū pēc Lauras Ņeverovskas metiena – 14:4. Līdz puslaika beigām Dobeles SS/REIR pārsvars pieauga vēl par pieciem vārtiem – 26:11.

Arī otrajā puslaikā regulārā čempionāta trešās vietas ieguvējas turpināja dominēt laukumā un spēli noslēdza ar graujošu uzvaru – 51:21. Divu spēļu summā – 92:50.

Pusfinālā dobelnieces sērijā līdz divām uzvarām mērosies spēkiem ar Ludzas "Latgolu", kas savstarpējās spēlēs regulārajā sezonā zaudēja divos no trijiem mačiem. Otrajā pusfināla pārī regulārā čempionāta uzvarētājas LSPA spēlēs pret Latvijas čempionēm Stopiņu NHK. Pusfināli sievietēm sāksies nākamajā nedēļas nogalē.

Dobeles SS/REIR – Skrīveri 51:21 (26:11)Dobele: Ņeverovska 16/1, Purviņa 11, Freiberga 10/1, Dumfa 4/1, Veide 4, Zinčenko 2, Garda 2, Dubrovska 1, Lauce 1.Skrīveri: E. Balanda 6, Ozoliņa 5/2, Bērziņa 4, V. Balanda 3, Čubare 2, Šteinberga 1.Divu spēļu summā: 92:50

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv