19.03.2014. 12:31
Latvijas Virslīgas čempionātā šovakar Dobelē plkst. 19:30 tiks aizvadītas pēdējās regulārās spēles 10 minūtes, kuras elektrības padeves pārrāvuma dēļ netika izspēlētas sestdien starp Dobeles "Tenax" un "Jūrmalas Sports" handbolistiem.

Spēcīgā vēja dēļ sestdien mača 50. minūtē pie rezultāta 21:17 mājinieku labā spēcīgā vēja dēļ Dobeles sporta zālē ieslīga tumsā, neļaujot izspēlēt visu spēli.

Tas ir nebijis gadījums Latvijas handbola vēsturē, tāpēc, apzinot visas iesaistītās puses un konsultējoties arī ar Eiropas Handbola federāciju (EHF), tika izlemts atlikušo spēles laiku - 10 minūtes un 11 sekundes - izspēlēt šovakar plkst. 19:30 Dobelē. Ja nesaskarsimies ar tehniskām problēmām, tad šīs 10 minūtes tiešraidē demonstrēsim arī Baltic Handball - Handbola apskati

Ja "Jūrmalas Sports" atlikušajās desmit minūtēs pratīs likvidēt četru vārtu deficītu un izcīnīt vismaz vienu punktu, tad komanda sev var nodrošināt trešo vietu regulārajā turnīrā.

Ja tas jūrmalniekiem neizdodies, tad trešo vietu saglabās "HK Ogre", bet "Jūrmalas Sports" būs jāsamierinās ar piekto vietu un jāiztiek bez sava laukuma priekšrocībām ceturtdaļfinālā pret "SK Latgols".

Dobeles "Tenax" jau pirms vairākām spēlēm regulārajā turnīrā nodrošināja pirmo vietu. No šīs spēles iznākuma atkarīgs tikai "Jūrmalas Sports" un "HK Ogre" liktenis. Kura komanda ieņems trešo vietu?

Komanda, kas regulārajā turnīrā ieņems trešo vietu, ceturtdaļfinālā tiksies ar sestās vietā esošo "HK Vaiņode". Ceturtās un piektās vietas ieguvējas tiksies savā starpā. Sērijā cīņa ritēs līdz divām uzvarām.

Jau tagad zināms, ka Dobeles "Tenax" ceturtdaļfinālā tiksies ar RTU, bet "Celtnieks/LSPA" - ar ASK/LU.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv