12.03.2015. 22:11
UEFA Eiropas līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē šovakar "Wolfsburg" savā laukumā ar 3:1 pārspēja Milānas "Inter", bet "Dnipro" Kijevā pārsteidza Amsterdamas "Ajax" (1:0).

UEFA Eiropas līgas pirmajās astotdaļfināla spēlēs šovakar mājinieki svinēja uzvaras. Sanktpēterburgas "Zenit", pateicoties Aksela Vitsela un Domeniko Krišito gūtajiem vārtiem, ar 2:0 uzveica Itālijas "Torino". Itāļi tā arī neizpildīja nevienu sitienu vārtu rāmī, tikmēr "Zenit" atbildēja ar septiņiem. Jāpiebilst, ka "Torino" spēles lielāko daļu pavadīja mazākumā – Marko Benassi pirmajā puslaikā 15 minūšu laikā nopelnīja divas dzeltenās kartītes un 27. minūtē atstāja savu komandu mazākumā.

"Wolfsburg" ar 3:1 izcīnīja uzvaru pār Milānas "Inter". Viesi sāka cerīgi, izvirzoties vadībā spēles sestajā minūtē, taču turpinājumā izlaida vadību un beigās piedzīvoja zaudējumu. Divus vārtus mājinieku labā guva Kevins de Braune.

Ukrainas galvaspilsētā Kijevā "Dnipro" ar 1:0 pārspēja Amsterdamas "Ajax". Ukrainas klubs kopumā uzbruka daudz vairāk (15 sitieni (astoņi rāmī) pret trim (viens rāmī), bet vienīgos vārtus spēles 30. minūtē guva Romāns Zozuļa.

Beļģijas "Club Brugge" savā laukumā ar 2:1 uzvarēja turku "Besiktas". Uzvaras vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Liors Refaelovs.

Komandas Rezultāts Vārtu guvēji
Zenit – Torino 2:0 (1:0) Vitsels 38' Krišito 53'
Wolfsburg – Inter 3:1 (1:1) Naldo 28' De Braune 63' 76' – Palasio 6'
Club Brugge – Besiktas 2:1 (0:0) De Suters 62' Refaelovs 79' (11m) – Gekhans Tere 46'
Dnipro – Ajax 1:0 (1:0) Zozuļa 30'

Izmantotie resursi:The official website for European football –...

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa