25.07.2015. 15:27
Pirmajās kalnu velosipēdu sacensībās galvaspilsētas vēsturē "SMScredit.lv Rīgas MTB velomaratonā" uzvaru izcīnīja "Rietumu-Delfin" komandas pārstāvis Dmitrijs Sorokins un Katrīna Jaunslaviete, informēja sacensību organizators Kaspars Tupiņš.

“Turkish Airlines” Sporta distancē Dmitrijs Sorokins triumfēja, 45km distanci veicot stundā, 27 minūtēs un 28 sekundēs. Uzvarētājs saņēma arī īpašo par godu pirmajām galvaspilsētas kalnu velosipēdu sacensībām mākslinieka darināto kausu no "SMScredit.lv" un "Baltijasmaratoni". Atpaliekot tikai vienu sekundi, otro vietu Sporta distancē izcīnīja Toms Skujiņš no komandas "Sportlife.lv", bet trešajā vietā ierindojās Raivis Zīmelis no komandas "MySport veikals" ar finiša laiku stunda, 27 minūtes un 30 sekundes.

Tikmēr SMScredit.lv Rīgas MTB velomaratona sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Katrīna Jaunslaviete ("Ebike machine"), kura “Turkish Airlines” Sporta distancē finišēja pēc stundas, 35 minūtēm un 34 sekundēm. No līderes atpalika Ieva Strēle no "Sportlife Cycling Team" ar finiša laiku stunda, 41 minūtē un 42 sekundēs, bet trešo vietu izcīnīja Madara Fūrmane (RK "Belo Cycling"), kura distanci veica stundā, 45 minūtēs 26 sekundēs.

Komandu kopvērtējumā ar četru dalībnieku augstāko rezultātu pirmo vietu izcīnīja "Sportslife Cycling Team" komanda, otrajā vieta komandu kopvērtējumā bija "Rietumu-Delfin", bet trešajā vietā ierindojās "FANS AP-Print".

“1A.lv” 45km Tautas distancē ar pārliecinošu izrāvienu uzvaras laurus plūca Herberts Pudāns no komandas ZZK, finišējot 1 stundā 28 minūtēs un 19 sekundēs. Otrajā vietā palika Normunds Zviedris ar rezultātu stunda, bet par sekundi no viņa atpalika un trešo vietu Tautas distancē izcīnīja Agnis Apse no "Gandrs-Merida". Sieviešu konkurencē par “1A.lv” Tautas distances uzvarētāju kļuva Inese Zvirgzdiņa ("Baltijas Grants") ar finiša laiku stunda, 48 minūtēs un 29 sekundēs. Otrajā vietā sieviešu vidū bija Enia Kaņepēja ("Skanste"), bet trešā Tautas distancē ierindojās Adele Ilga Spigovska ("Elkor").

“Gaļas nams-Ādaži” Veselības distancē visātrāk finišēja Māris Timma ("Single Speed Team"), otro vietu ieguva Romans Judins ("Verifone"), bet trešajā vietā ierindojās Edgars Čerkovskis ("Stacana Club"). No sievietēm pirmo vietu ieguva Signe Seškena, uz otrās vietas pjedestāla pakāpiena kāpa Lāsma Elza Vaivode ("Riteņvasara"), bet trešā Veselības distancē sieviešu konkurencē finišēja Elīna Strupule.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]