05.02.2017. 12:41

Sīvā cīņā par uzvarētājiem kļuva Vācijas jaunie sportisti Hanss Oslamunders/Pauls Konstantīns Gubics, kuri pēc 1. brauciena ieņēma 2. vietu, taču sudraba medalņieku krievu Vsevoloda Kaškina/Konstantīna Koršunova pieļautā kļūda otrajā braucienā ļāva par 0,240 sekundēm apsteigt pirmā brauciena līderus. Bronzas godalgas vēl vienam Krievijas divniekam ar Grigoriju Voloskovu/Mihailu Dementjevu, kuri no uzvarētājiem atpalika par 0,893 sekundēm.

Mārtiņš Bots/Roberts Plūme pēc pirmā brauciena ieņēma 7. vietu, taču itāļu ekipāža, kuri bija ceturtie, trases vidusdaļā piedzīvoja kritienu un nefinišēja, ļaujot latviešiem divu braucienu summā izcīnīt augsto 6.vietu, no uzvarētājiem atpaliekot par 1,222 sekundēm. Kā arī lieliski veikts otrais brauciens ļāva otram Latvijas divniekam Gunāram Bergam/Ralfam Vanzovičam finišēt 7.vietā, zaudējot 1,468 sekundes līderiem. Sacensībās kopā startēja 19 divnieku ekipāžas.

32. FIL Junioru Pasaules čempionāta sacensības noslēgsies ar komandu stafeti, kas sāksies plkst. 12:30. Latvijas komanda tādā pašā sastāvā, kā pirms divām nedēļām Eiropas čempionātā, kur tika izcīnītas bronzas godalgas – Ieva Elīna Vītola, Kristers Aparjods un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

Informāciju sagatavoja:Latvijas Kamaniņu Sporta federācija