01.04.2015. 22:59
Pateicoties lieliskam Mika Lipsberga sniegumam, panākumu Latvijas hokeja virslīgas trešajā finālsērijas spēlē trešdien guva Mogo komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Kurbada spēlētājus.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Spēli daudz pārliecinošāk iesāka Kurbada hokejisti, kas pēc Paula Zvirbuļa un Toma Bluka raidījumiem devītajā minūtē izvirzījās jau vadībā ar 2:0. Tomēr Mogo izcēlās otrās trešdaļas pēdējā minūtē, 11 sekunžu laikā vārtus gūstot Edgaram Kurmim un Vladimiram Mamonovam.

Noslēdzošajā trešdaļā Kurbads jau pirmajā minūtē palika mazākumā, tomēr šīs divas minūtes tika izturētas un brīdi vēlāk iepriekš noraidītais Edgars Adamovičs, kurš tieši trešdien atzīmē 29. dzimšanas dienu, atguva vadību mājiniekiem. Laukumā sāka parādīties arvien vairāk emocijas un asumi, bet septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām Miks Lipsbergs panāca neizšķirtu 3:3.

Uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē atkal guva tieši Miks Lipsbergs, kurš guva vārtus no vārtu priekšas pēc Ronalda Cinka piespēles.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām Mogo pārņēmusi vadību ar 2-1. Dueļa nākamais mačs ceturtdien vēlreiz risināsies Ogrē.

Kā zināms, sērijas pirmajā mačā svētdien Kurbads guva uzvaru izbraukumā ar rezultātu 5:2, bet pirmdien Mogo revanšējās ar tādu pašu rezultātu.Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties