21.12.2013. 22:59
Spānijas futbola čempionāta vicelīdere Madrides "Atletico" savā laukumā negaidīti smagā cīņā ar rezultātu 3:2 pieveica 12.vietā esošo "Levante". Divus vārtus guva līgas labākais vārtu guvējs Djēgu Košta.

Madrides "Atletico" savā laukumā bija uzvarējusi jau 12 spēlēs pēc kārtas, taču pret "Levante" otrajā minūtē saņēma aukstu dušu. Nikolaoss Karabelass soda laukumā piespēlēja Andreasam Ivanšicam, un Austrijas izlases uzbrucējs pārspēja Tibo Kurtuā, kurš spēja bumbu tikai aizskart, nevis atvairīt (1:0).

Spēles 30.minūtē mājiniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu – pēc Huanfrana centrējuma spēcīgi ar galvu sita urugvajiešu aizsargs Djego Godins (1:0). Arī otrais puslaiks sākās ar zibenīgu vārtu guvumu, taču šoreiz izcēlās mājinieki – pēc Gabi centrējuma uz tālo vārtu stabu Košta ar kāju uzreiz no gaisa trāpīja tuvajā stūrī (2:1).

"Atletico" beidzot izvirzījās vadībā, tomēr ne uz ilgu laiku. Pēc desmit minūtēm Pedro Rioss, kurš pirmajā puslaikā nomainīja tieši pirmo vārtu autoru Ivanšicu, pretuzbrukumā ar individuālu reidu izlauzās līdz soda laukumam un no pusapļa, par spīti divu aizsargu pretestībai, panāca izlīdzinājumu (2:2).

Draudēja pārtrūkt "Atletico" uzvaru sērija savā laukumā, tomēr 77.minūtē Djego Simeones padotie izrāva uzvaru. "Levante" pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un Košta aukstasinīgi realizēja 11 metru soda sitienu (3:2). Vēl kompensācijas laikā "Levante" palika mazākumā.

Nākamo "La Liga" spēli Madrides "Atletico" aizvadīs 2014.gadā, kad ceturtajā janvārī viesosies Malagā. Savukārt "Levante" tajā pašā dienā izbraukumā tiksies ar "Valencia".

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Elche – Malaga 0:1 (0:1) Kamačo 6'
Villarreal – Sevilla 1:2 (0:1) Perbē 88'(11m) – Kala 24' Baka 71'
Real Betis – Almeria 0:1 (0:1) Azizs 4'
Atletico – Levante 3:2 (1:1) Godins 30' Košta 47'77'(11) – Ivanšics 2' Rioss 57'
Granada – Real Sociedad 23:00
Espanyol – Valladolid 13:00
Getafe – Barcelona 18:00
Athletic – Rayo Vallecano 20:00
Celta – Osasuna 22:00
Valencia – Real Madrid 22:00