05.12.2015. 00:15
Itālijas A Sērijas 15. kārtas pirmajā mačā Turīnas ''Juventus'' viesos izcīnīja piekto uzvaru pēc kārtas, uzvarot Romas ''Lazio''. Turīnas komandas rindās ar veiksmīgu darbību pirmajā vārtu guvumā un skaistiem otrajiem vārtiem izcēlās veiksmīgu spēli aizvadījušais Paulo Divala.

Šovakar Itālijas A Sērijas vienīgajā mačā Turīnas ''Juventus'' viesos ar 2:0 pārspēja Romas ''Lazio'', tādējādi Itālijas augstākajā līgā, izcīnot jau piekto uzvaru pēc kārtas.

Neskatoties uz to, ka spēli abas komandas iesāka mierīgā tempā, turīnieši jau septītajā minūtē pamanījās gūt vārtus. Kādā no uzbrukumiem Paulo Divala veica spēcīgu centrējumu, pēc kura bumba atsitās pret '"Lazio'' aizsargu Džuanu Džentileti un ielidoja vārtos. Vārtu guvumu gan neieskaitīja Divalam, bet gan Džentileti kā raidījumu savos vārtos. ''Juventus'' pēc veiksmīgā sākuma manāmi nosēdās aizsardzībā atšķirība no mājiniekiem, kuri par katru cenu centās atgūt vārtus. Turīnas komanda labi darbojās aizsardzībā, turklāt 32. minūtē ar izcilu sitienu no aptuveni 25 metriem izcēlās Paulo Divala, kurš rezultātu dubultoja. Turpinājumā mājinieki kontrolēja bumbu vairāk un pēc puslaika jau pārsvars bija nospiedošs par ko liecināja bumbas kontroles procents (64% - 36%).

Otrais puslaiks turpinājās līdzīgi. ''Lazio'' vairāk kontrolēja bumbu un ''Juventus'', centās savas iespējas izmantot galvenokārt pretuzbrukumos. Viesi vairākas reizes sita garām vārtiem un rādīja visai nepārliecinošu sniegumu, atšķirība no saviem pretiniekiem, kuri ''Juventus'' vārtus drošību apdraudēja krietni vien vairāk. Puslaika otrajā pusē aplausu un ovāciju pavadīts laukumu atstāja Paulo Divala un viņa vietā laukumā devās Huans Kvadrado. Atlikušajā mača laikā nekas krasi nemainījās. ''Lazio'' kontrolēja bumbu, kā arī uzbruka vairāk, taču pateicoties veiksmīgajai ''Juventus'' spēlei aizsardzībā, tā arī neizdevās atgūt kaut vienus vārtus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0 par labu viesiem.